Dodana: 23 luty 2009 09:40

Zmodyfikowana: 23 luty 2009 09:40

Grupa Kapitałowa Mispol – Zupa ogórkowa Mispol

Nazwa zgłoszenia: Zupa ogórkowa Mispol
Producent/Wykonawca: Agrovita Białystok Sp. z o. o.

Opis zgłoszenia: Zupa ogórkowa Mispol sprzedawana jest w kolorowym, foliowym opakowaniu typu doy – pack. Opakowanie to jest nie tylko bardzo estetyczne i zachęca do zakupu, ale jest również lekkie i nie zajmuje dużo miejsca w koszyku. Zupa zawiera spore kawałki warzyw i mięsa – smakiem przypomina tę, gotowaną w domu. Klasyczne połączenie kwaśnych ogórków z marchewką i cebulką dodaje zupie słodyczy. Zupa ogórkowa Mispol różni się od tej domowej tylko łatwością przygotowania – wystarczy przelać do naczynia i podgrzać. Zupę w foliowej torebce można nagrzać nawet bez użycia kuchenki czy mikrofali – wystarczy zimą położyć bez otwierania na gorący kaloryfer czy latem pozostawić w słońcu. Dzięki procesowi sterylizacji przez 9 miesięcy zupa ogórkowa Mispol zachowuje świeżość i doskonały smak.
Zupa ogórkowa Mispol to jedna z częściej kupowanych zup w doy – packach w Polsce. Jej regionalny i oryginalny smak docenia cała Polska, a także upominają się o nią klienci za granicą, również nasi rodacy w Wielkiej Brytanii. Swoją wyjątkowość produkt ten zawdzięcza staranności przygotowania oraz najwyższej jakości surowca pochodzącego z obszaru Zielonych Płuc Polski.
Linia zupy ogórkowej Mispol przygotowywana jest wg tradycyjnych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Zupa ogórkowa Mispol w listopadzie 2008r. otrzymała tytuł „Innowacyjny Produkt” w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji”.

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook