Dodana: 29 maj 2014 09:58

Zmodyfikowana: 18 maj 2021 16:00

Redakcja Portalu Informacyjnego Województwa Podlaskiego Wrota Podlasia

Redakcję Portalu Informacyjnego Województwa Podlaskiego „Wrota Podlasia” tworzą pracownicy Departamentu Polityki Informacyjnej.

Departament Polityki Informacyjnej

Izabela Smaczna-Jórczykowska - dyrektor - izabela.smaczna@wrotapodlasia.pl

Rzecznik Prasowy Marszałka Województwa Podlaskiego

tel. (85) 66-54-589, kom. 691-991-845

 

Małgorzata Półtorak - p.o. zastępcy dyrektora m.poltorak@wrotapodlasia.pl

 tel. (85) 66-54-446, kom. 663-791-228

Referat Prasowy - tel. (85) 66-54-445, 66-54-492

Małgorzata Sawicka - p.o. kierownika - malgorzata.sawicka@wrotapodlasia.pl

tel. (85) 66-54-445

 

Anna Augustynowicz - anna.augustynowicz@wrotapodlasia.pl

Paulina Dulewicz - paulina.dulewicz@wrotapodlasia.pl

Aneta Kursa - aneta.kursa@wrotapodlasia.pl

Emilia Malinowska - e.malinowska@wrotapodlasia.pl

Edyta Chodakowska-Kieżel - edyta.kiezel@wrotapodlasia.pl

Barbara Likowska-Matys - barbara.likowska@wrotapodlasia.pl

Paulina Tołcz - paulina.tolcz@wrotapodlasia.pl

Jerzy Górko - jerzy.gorko@wrotapodlasia.pl

Marcin Nawrocki - marcin.nawrocki@wrotapodlasia.pl

Cezary Krystian Rutkowski - cezary.rutkowski@wrotapodlasia.pl

Władysław Tokarski - wladyslaw.tokarski@wrotapodlasia.pl

 

Referat Nowych Mediów tel. (85) 66-54-173

Marta Wacewicz - marta.wacewicz@wrotapodlasia.pl

Bartłomiej Modzelewski - bartlomiej.modzelewski@wrotapodlasia.pl

Mateusz Duchnowski - mateusz.duchnowski@wrotapodlasia.pl

Kamil Timoszuk - kamil.timoszuk@wrotapodlasia.pl

Piotr Babulewicz - piotr.babulewicz@wrotapodlasia.pl

Piotr Januszewicz - piotr.januszewicz@wrotapodlasia.pl

Krzysztof Łapiński - krzysztof.lapinski@wrotapodlasia.pl

 

  • Prosimy o przesyłanie wszelkich informacji/artykułów/materiałów na mailowy adres redakcyjny: redakcja@wrotapodlasia.pl 
  • Redakcja Portalu Informacyjnego Wrota Podlasia zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w materiałach (treść informacji, komunikatów, załączniki, zdjęcia) nadsyłanych na adres serwisu.
  • Redakcja nie ma obowiązku publikacji materiałów niezamówionych.

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook