Dodana: 29 maj 2014 09:58

Zmodyfikowana: 7 lipiec 2020 15:54

Redakcja Portalu Informacyjnego Województwa Podlaskiego Wrota Podlasia

Redakcję Portalu Informacyjnego Województwa Podlaskiego „Wrota Podlasia” tworzą pracownicy Referatu Polityki Informacyjnej

Kierownik Referatu Polityki Informacyjnej:

Małgorzata Półtorak

tel. 85 66 54 446, kom. 663 791 228

m.poltorak@wrotapodlasia.pl

 

Redakcja Wrót Podlasia:

 

Anna Augustynowicz

tel. 85 66 54 492

anna.augustynowicz@wrotapodlasia.pl

 

Aneta Kursa

tel. 85 66 54 492

aneta.kursa@wrotapodlasia.pl

 

Małgorzata Sawicka

tel. 85 66 54 445

malgorzata.sawicka@wrotapodlasia.pl

 

Mateusz Duchnowski

tel. 85 66 54 148

mateusz.duchnowski@wrotapodlasia.pl

 

Marcin Nawrocki

tel. 85 66 54 445

marcin.nawrocki@wrotapodlasia.pl

 

Cezary Krystian Rutkowski

tel. 85 66 54 492

cezary.rutkowski@wrotapodlasia.pl

 

  

  • Prosimy o przesyłanie wszelkich informacji/artykułów/materiałów na mailowy adres redakcyjny: redakcja@wrotapodlasia.pl.
  • Redakcja Portalu Informacyjnego Wrota Podlasia zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w materiałach (treść informacji, komunikatów, załączniki, zdjęcia) nadsyłanych na adres serwisu.
  • Redakcja nie ma obowiązku publikacji materiałów niezamówionych.

 

facebook