Dodana: 2 luty 2009 14:52

Zmodyfikowana: 2 luty 2009 14:52

Podlaska Marka Roku 2008 - Kandydatury w kategorii "Smak"

W obecnej edycji konkursu w kategorii "Smak" o tytuł Podlaskiej Marki Roku rywalizuje 70 kandydatur, w tym 46 w podkategorii "Mały Producent" oraz 24 w podkategorii "Duży Producent".

W tej kategorii o tytuł Podlaskiej Marki Roku rywalizują produkty spożywcze, potrawy, napoje i kulinaria wytwarzane na terenie województwa podlaskiego w roku kalendarzowym, za który przyznawana jest nagroda. Kategoria Smak podzielona jest na dwie podkategorie: „Mały Producent” – do 9 zatrudnionych pracowników oraz „Duży Producent” – 10 i więcej zatrudnionych pracowników. Nagrody przyznawane są w obu podkategoriach.

Poniżej zamieszczamy listę kandydatur. Kliknięcie w link przeniesie Państwa do strony ze szczegółowym opisem. Kandydatury prezentowane są według kolejności zgłoszeń.

PODKATEGORIA "MAŁY PRODUCENT":

 

PODKATEGORIA "DUŻY PRODUCENT":

 

Aby oddać głos na swojego faworyta, należy pobrać, wydrukować i wypełnić Kupon Konkursowy


Pobierz Kupon Konkursowy

Kupony Konkursowe codziennie drukuje również Gazeta Współczesna, a pełna lista kandytatur w konkursie Podlaska Marka Roku 2008 dostępna jest też na stronie internetowej www.wspolczesna.pl/promocja.

Wydrukowany i wypełniony kupon można wysłać na adres Urzędu Marszałkowskiego lub wrzucić do specjalnych urn, wystawionych w redakcjach Gazety Współczesnej w Białymstoku, Łomży i Suwałkach. Termin głosowania upływa 8 marca 2009.

facebook