Dodana: 23 luty 2009 09:38

Zmodyfikowana: 23 luty 2009 09:38

Grupa Kapitałowa Mispol – Ogórki po kaszubsku Agrovita

Nazwa zgłoszenia: Ogórki po kaszubsku Agrovita
Producent/Wykonawca: Agrovita Białystok Sp. z o. o.

Opis zgłoszenia: Ogórki po kaszubsku Agrovita to jedyne takie ogórki na rynku. Niczym nie ustępują one ogórkom robionym przez gospodynie w zaciszu domowym według tradycyjnej receptury. Dzięki procesowi pasteryzacji przez dwa lata zachowują one świeżość i doskonały smak.
Ogórki konserwowe po kaszubsku Agrovita sprzedawane są w dużym słoju w zalewie z dodatkiem papryki czerwonej słodkiej, cebuli i przypraw. W ocenie 5 tys. konsumentów, posiadają doskonałe walory smakowe oraz wyróżniają się chrupkością i jędrnością. Stanowią znakomitą lekką przekąskę, jak również dodatek do koreczków, kanapek czy obiadu.
Ogórki konserwowe po kaszubsku Agrovita to jedne z częściej kupowanych ogórków w Polsce. Wyjątkowość swoich ogórków Agrovita  zawdzięcza staranności przygotowania oraz najwyższej jakości surowca pochodzącego z obszaru Zielonych Płuc Polski. Linia ogórków konserwowych Agrovita przygotowywana jest wg tradycyjnych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
Produkt, dzięki swoim wyjątkowym walorom smakowym, otrzymał w lutym 2008 r. prestiżową nagrodę: Produkt Roku – Wybór Konsumentów. Ogórki konserwowe po kaszubsku Agrovita w listopadzie 2008 r. otrzymały tytuł „Innowacyjny Produkt” w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji”.

facebook