Dodana: 31 lipiec 2022 10:20

Zmodyfikowana: 1 sierpień 2022 09:17

Wakacyjna Trasa Dwójki. Przystanek – Łomża

To już półmetek koncertów pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”. W najbliższą niedzielę, 31 lipca, na scenie łomżyńskiej muszli koncertowej wystąpi wiele gwiazd, m.in. Zenek Martyniuk! Początek zabawy o godz. 20. Partnerem koncertu jest Województwo Podlaskie. Wstęp wolny.

W tle rozmyte światła sceny. Na pierwszym planie smartfon w trybie nagrywania.

Tegoroczna Wakacyjna Trasa Dwójki jest przebojowa, gwiazdorska, tętniąca gorącymi rytmami lata. Kolejne koncerty gromadzą mnóstwo ludzi na widowni i przed ekranami telewizorów – transmitowane są bowiem na antenie TVP 2.

Po Największych Przebojach Lata w Wilnie, Hitach Domówek w Augustowie, Muzyce Romskiej we Włocławku, 30 lat Disco Polo w Stalowej Woli, w Łomży to Folk będzie głównym motywem. Wystąpią: Zenek Martyniuk, Kapela Pieczarki, Defis, Miły Pan, Mariusz Kalaga, Bayer Full, Krywań, Ich Troje, Patrycja Runo i Brathanki. 

Wakacyjna Trasa Dwójki to nie tylko gwiazdy, ale także zjawiskowa scenografia oraz taneczna rewia w wykonaniu energetycznych tancerzy Agustina Egurroli.

Nie zawiodą się także ci, którzy czekają na interaktywne konkursy i zabawy dla widzów.

Po Łomży muzyczne show przeniesie się 7 sierpnia do Stężycy, następnie zawita do Elbląga (14.08) i Zabrza (21.08). Wielki finał odbędzie się 28 sierpnia w Sopocie, gdzie motywem przewodnim będzie Wielki jubileusz „Pytania na śniadanie”, które będzie tam hucznie obchodzić swoje 20-lecie.


oprac.: Anna Augustynowicz 
red.: Barbara Likowska-Matys
fot.: Kamil Timoszuk/archiwum

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook