Dodana: 14 wrzesień 2015 08:49

Zmodyfikowana: 14 wrzesień 2015 08:49

Rządowy i opozycyjny najazd na Podlasie

Spotkania z mieszkańcami regionu, w szkołach, urzędach i wyjazdowe posiedzenie rządu. Z dwudniową wizytą przyjeżdża do województwa podlaskiego cała rada ministrów. Szefowie resortów odwiedzą różne instytucję i urzędy. Zaplanowanych spotkań jest blisko sto.

Ilustracja do artykułu urzad wojewodzki.JPG

Na przykład Andrzej Halicki - minister administracji i cyfryzacji - weźmie w poniedziałek (14.09) udział w specjalnym spotkaniu Związku Gmin Wiejskich w Korycinie. Odwiedzi też Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Białymstoku.

Minister finansów Mateusz Szczurek sprawdzi jak pracuje urząd kontroli skarbowej, a prof. Lena Kolarska-Bobińska - szefowa resortu nauki i szkolnictwa wyższego spotka się z rektorami białostockich uczelni wyższych. 

We wtorek (15.09) w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku zaplanowano wyjazdowe posiedzenie rządu. Premier Ewa Kopacz i jej ministrowie zajmą się między innymi bezrobociem i projektem ustawy o budowie dróg. 

Także we wtorek z dwudniową wizytą do województwa podlaskiego przyjedzie kandydatka PiS na premiera - Beata Szydło. Odwiedzi między innymi Łomżę, Augustów i Białystok.

Za: Polskie Radio Białystok
http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/126960

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook