Dodana: 2 wrzesień 2022 12:09

Zmodyfikowana: 2 wrzesień 2022 12:09

Zapraszamy na Podlaski Piknik Rodzinny w Wiżajnach

Lody i wata cukrowa za darmo, pokaz teakwondo, koncerty, ognisko, seans filmowy – m.in. takie atrakcje czekają już w niedzielę, 4 września, na uczestników festynu w Wiżajnach. Współorganizatorem pikniku jest Samorząd Województwa Podlaskiego.

festyn w Wiżajnach.png

Piknik poprzedzi msza św. w kościele świętej Teresy z Ávili w Wiżajnach. A potem, od godz. 11, na placu przed świątynią rozpocznie się zabawa.

W programie wiele atrakcji dla dzieci, m.in. dmuchane zjeżdżalnie i tor przeszkód, wata cukrowa, lody i popcorn za darmo, gry i konkursy na scenie.

Dorośli również nie będą się nudzić. Będą mogli zobaczyć m.in. pokaz taekwondo pod przewodnictwem Kamila Jasińskiego czy animację misyjną w wykonaniu Sanza Mulangu z Demokratycznej Republiki Konga (tańce i gotowanie potraw tamtej kultury).

Do zabawy będzie przygrywała muzyka. Wystąpi zespół muzyczny „Magiczny Flet” z Warszawy, zespół śpiewaczy „Jezioranki”, Młodzieżowy Zespół Pieśni Ludowej „Szuwarki”, a także grupa grająca na trąbkach.

O 15.30 warto być na miejscu, bo odbędzie się bezpłatny seans dla całej rodziny w ramach Podlaskiego Kina Plenerowego. Tym razem wyświetlany będzie film „Balerina”. Na koniec zabawy zaplanowano ognisko.

Barbara Likowska-Matys
red.: Aneta Kursa

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook