Dodana: 29 październik 2009 11:03

Zmodyfikowana: 29 październik 2009 11:03

Stypendyści 2010

Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał stypendia roczne na 2010 rok w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury:

Mieczysławowi Kirejczykowi na realizację programu: Napisanie książki – dokumentu pt.:” Miejscowości Gminy Trzcianne w okresie od 1920-1939”.

Adamowi Krysztofikowi na realizację programu: Udział w kursach mistrzowskich, konkursach muzycznych i koncertach organowych w kraju i za granicą.

Pawłowi Chomczykowi na realizację programu: Realizacja projektu artystycznego pod roboczym tytułem „Yes he can”, którego efektem będzie film dokumentalny o amerykańskim teoretyku i praktyku sztuki teatralnej
i filmowej, wieloletnim pracowniku zakładów General Motors Marku F. Tattenbaumie.

Julicie Monice Charytoniuk na realizację programu: Realizacja projektu badawczego dotyczącego archiwizowania pieśni z obszarów nadnarwiańskich, praca nad zebranym materiałem ze stałą grupa warsztatową, koncerty pieśni nadnarwiańskich.

Małgorzacie Pańko na realizację programu: Udział w prywatnych studiach wokalnych pod kierunkiem kammersangerin Margarity Lilovej emerytowanej wykładowczyni w Konserwatorium Wiedeńskim.

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook