Dodana: 16 maj 2007 08:15

Zmodyfikowana: 16 maj 2007 08:15

Mapa turystyczna Suwalszczyzny

Agencja „TD” Wydawnictwo Turystyczne wprowadziło do sprzedaży nową publikację „Suwalszczyzna - mapa turystyczna 1:100 000”.

Mapa turystyczna „Suwalszczyzna" obejmuje swym zasięgiem tereny Pojezierza Suwalskiego, czyli polskiej części Pojezierza Litewskiego, rozciągającego się na wschód od Mazur.

Administracyjnie w skład mapy wchodzą tereny powiatów: suwalskiego, augustowskiego i sejneńskiego. W jej treści umieszczono wszystkie szlaki piesze, rowerowe, kajakowe i żeglugowe, a także ścieżki przyrodnicze i dydaktyczne znajdujące się w regionie. Oznaczono również obiekty przyrodnicze, zabytki, bazę noclegową, numerację i kategorie dróg oraz ciekawostki krajoznawcze.

Na rewersie mapy umieszczono informator krajoznawczy i przyrodniczy oraz przydatne adresy informacji turystycznej, bazy noclegowej i placówek kulturalnych. Całość zaopatrzono w efektowną okładkę. Tak kompetentna publikacja z pewnością przyczyni się do jeszcze większego spopularyzowania Suwalszczyzny jako dynamicznie rozwijającego się regionu dla turystyki aktywnej.

Patronat medialny: Wrota Podlasia

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook