Promocja gospodarcza

 • O współpracy gospodarczej z przedsiębiorcami z Korei Południowej

  Koreańczycy i Podlasianie pozują do zdjęcia
  2022-07-05 09:48:09

  Wymiana handlowa i dalsza owocna współpraca – były tematem spotkania w Białymstoku w środę, 29 czerwca, przedstawicieli dziesięciu koreańskich przedsiębiorstw z branży gospodarki odpadami i recyclingu, którzy odwiedzili Podlaskie na zaproszenie firmy Pronar. W imieniu marszałka Artura Kosickiego wziął udział w nim Mariusz Dąbrowski, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej urzędu marszałkowskiego.

 • Przedsiębiorcy podlascy z misją handlową w Londynie

  Wicemarszałek Olbryś w otoczeniu kilkunastu osób
  2022-06-22 08:56:36

  Wymiana handlowa po brexicie, promocja polskich produktów, ekspansja międzynarodowa – to tematy serii spotkań, jakie odbyli przedsiębiorcy z województwa podlaskiego w dniach 14-16 czerwca w ramach projektu promocji gospodarczej „Podlaskie – naturalna droga rozwoju”. Misji przewodził wicemarszałek Marek Olbryś.

 • Podlaskie firmy z misją gospodarczą w Brukseli

  Grupa osób podczas spotkania
  2022-06-01 16:42:36

  Nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z Belgii i naszego regionu oraz przedstawienie potencjału gospodarczego Podlaskiego to główne cele seminarium biznesowego „Podlaskie - naturalna droga rozwoju”, które odbyło się w środę, 25 maja, w Brukseli. Spotkanie otworzył wicemarszałek Sebastian Łukaszewicz.

 • Seminarium biznesowe w Londynie

  teczka z długopisami
  2022-05-17 09:16:27

  Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podlaskiego do wzięcia udziału w podlaskim seminarium biznesowym.

 • Rozpoczął się nabór na seminarium biznesowe w Brukseli

  Flaga Polski i Unii Europejskiej
  2022-04-19 13:14:32

  Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podlaskiego do wzięcia udziału w podlaskim seminarium biznesowym. Odbędzie się ono 25 maja 2022 r. w Brukseli, w ramach wyjazdu podlaskich przedsiębiorców do stolicy Belgii, zaplanowanego na 23-27 maja 2022 r.

 • Podlaski biznes zaprezentował się w Paryżu

  Marszałek Artur Kosicki zabiera głos podczas seminarium biznesowego we Francji
  2022-04-19 14:44:36

  Potencjał gospodarczy województwa podlaskiego oraz możliwości współpracy pomiędzy firmami z Francji i naszego regionu były głównymi tematami seminarium biznesowego, które odbyło się w środę, 6 kwietnia, w Paryżu. Spotkanie otworzył marszałek Artur Kosicki.

 • Marszałek Artur Kosicki z wizytą w MSZ Francji

  Ludzie siedzą przy stole
  2022-04-05 14:36:24

  Wojna na Ukrainie, sytuacja na granicy z Białorusią, a także możliwości współpracy gospodarczej z francuskimi partnerami to główne tematy wtorkowego (05.04) spotkania marszałka Artura Kosickiego z przedstawicielami francuskiego resortu spraw zagranicznych. Wizyta odbyła się w ramach misji gospodarczej organizowanej przez Województwo Podlaskie przy wsparciu unijnym.

 • O biznesie we Francji – spotkanie dla przedsiębiorców

  Mężczyzna przy mapie
  2022-07-12 15:19:49

  Specyfika rynku, różnice i podobieństwa kulturowe, poradnik biznesowy – we wtorek, 22 marca podlascy przedsiębiorcy biorą udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym rynku francuskiego. Organizatorem jest Biuro Obsługi Inwestora i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 • Spotkanie informacyjne dotyczące rynku francuskiego

  Budynek Urzędu Marszałkowskiego
  2022-03-15 11:38:18

  Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji otoczenia biznesu z województwa podlaskiego. Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego (UMWP) zaprasza na spotkanie we wtorek, 22 marca.

 • Wspieramy nasze przedsiębiorstwa! O promocji gospodarczej Podlaskiego na rynkach zagranicznych

  [02.03.2022] Konferencja prasowa dotycząca promocji gospodarczej Województwa Podlaskiego na rynkach zagranicznych-4.jpg
  2022-03-02 12:23:45

  Samorząd województwa organizuje bezpłatne misje gospodarcze dla podlaskich przedsiębiorców na Zachód. Ich cele i założenia były przedmiotem środowej (2.03) konferencji w urzędzie marszałkowskim. Opowiedzieli o nich: wicemarszałek Marek Olbryś oraz Mariusz Dąbrowski, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej UMWP.

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook