Dodana: 22 marzec 2022 12:50

Zmodyfikowana: 12 lipiec 2022 15:19

O biznesie we Francji – spotkanie dla przedsiębiorców

Specyfika rynku, różnice i podobieństwa kulturowe, poradnik biznesowy – we wtorek, 22 marca podlascy przedsiębiorcy biorą udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym rynku francuskiego. Organizatorem jest Biuro Obsługi Inwestora i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Mężczyzna przy mapie

- To część naszego programu promocji gospodarczej. Spotkanie jest zorganizowane przed wyjazdem do Paryża, gdzie w pierwszym tygodniu kwietnia odbędzie się seminarium biznesowe – mówił Mariusz Dąbrowski, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej. - Ale spotkanie jest otwarte dla wszystkich przedsiębiorców. Część uczestników to przedstawiciele firm, które pojadą do Francji, a część reprezentuje firmy, które po prostu chciałyby poznać lepiej rynek francuski.

W paryskim seminarium weźmie udział osiem firm z województwa podlaskiego: Inter-Tech Piotr Jankowski, Truders Dystrybucja, Jazon, Brand Distribution, Alu-Frost Piotr Świrko, 4szpaki, Art-Motor Leszczyńscy, Rutkowscy, Bioplant Natura oraz Klaster Obróbki Metali.

Podlaskie seminaria biznesowe to cykl wydarzeń, adresowanych do podlaskich przedsiębiorców, odbywających się w pierwszej połowie 2022 r. w Paryżu, Brukseli i Londynie.

Wtorkowe spotkanie prowadzi Nicolas Levi (MBA ESSEC-SGGW), urodzony w Paryżu doktor nauk społecznych. Wieloletni analityk inwestycyjny. Doradca gospodarczy dla francuskich podmiotów inwestujących w Polsce od 2008 r. Od 2016 r. zewnętrzny konsultant gospodarczy dla Korea Institute for International Economic Policy. Wykładowca na Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

 

Aneta Kursa
red.:  Paulina Dulewicz
fot.: Kamil Timoszuk 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook