Dodana: 13 wrzesień 2018 14:34

Zmodyfikowana: 13 wrzesień 2018 14:47

Szkolenie dla organizacji pozarządowych prowadzących rehabilitację osób z chorobą onkologiczną

Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku wraz z Partnerami zaprasza na szkolenie wszystkie organizacje pozarządowe, które prowadzą statutową działalność, chciałyby otrzymać grant i realizować projekty dotyczące rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z chorobą onkologiczną ułatwiający powrót do pracy. Szkolenie odbędzie się w dniu 22.09.2018 r. w godz. 8:00 – 13:00 W Białostockim Centrum Onkologii, ul. Ogrodowa 12 (Bud H- sala pod przyśpieszaczem)

Ilustracja do artykułu 9113.jpg

 Podczas szkolenia poruszone zostaną następujące zagadnienia:

- rehabilitacja społeczna,

- rehabilitacja zawodowa,

- formy  wolontariatu,

-  formy aktywności społecznej pacjenta po chorobie onkologicznej

REKRUTACJA NA SZKOLENIE:  W celu zgłoszenia należy skontaktować się z P. Anną Saniukiewicz – koordynator projektu, tel. 608034272.

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu pn. „Program rehabilitacji osób z chorobą onkologiczną ułatwiający powrót do pracy”, którego głównym celem jest aktywizacja zawodowa oraz poprawa stanu zdrowia i jakości życia osób, które zachorowały na nowotwór złośliwy w latach 2016-2021, poprzez zwiększenie dostępności usług zdrowotnych z zakresu rehabilitacji w województwie podlaskim.                          

 

Szkolenie poprowadzą:

  1. dr Eliza Szadkowska – realizatorka wielu projektów społecznych, ekspert w sprawach pożytku publicznego, wolontariatu i partnerstwa publiczno-prywatnego, Pełnomocnik Zarządu Województwa Podlaskiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, Sekretarz Podlaskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
  2. mgr Anna Zimnoch – specjalista ds. rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem

 

 

Wszystkie informacje o projekcie dostepne są pod adresem: http://www.idznaprzod.com/ .

facebook