Dodana: 21 marzec 2022 10:45

Zmodyfikowana: 21 marzec 2022 10:45

Szkolenia internetowe dla Kół Gospodyń Wiejskich

„KGW na CITo!” – to cykl 32 szkoleń w formie webinariów, które odbędą się we wszystkich województwach w kraju. Tematyką warsztatów są zagadnienia związane z prowadzeniem księgowości Kół Gospodyń Wiejskich. Szkolenie w Podlaskiem planowane na 28.03.

Żywność znajduje się na stoisku KGW Bobrowo

Zagadnienia poruszane na szkoleniu internetowym to ewidencja uproszczona ewidencja przychodów i kosztów. Uczestnicy webinarium zdobędą również wiedzę na temat prowadzenia rachunkowości i rozliczania działalności KGW oraz opodatkowania KGW i wypełniania deklaracji podatkowych CIT. Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

W ramach cyklu dla mieszkańców województwa podlaskiego zaplanowano dla szkolenia. Pierwsze z nich odbyło się 2.03, a przed nami jeszcze jedno - 28.03. Jest skierowano do mieszkańców powiatów: białostockiego. bielskiego, hajnowskiego, siemiatyckiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego. 

Szkolenia są bezpłatne. Aby zgłosić swój udział w webinariach należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie nikidw.edu.pl

 

źródło: gov.pl
oprac.: Cezary Rutkowski

fot.: Paulina Dulewicz

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook