Dodana: 6 listopad 2019 10:00

Zmodyfikowana: 6 listopad 2019 10:00

Podlaskie Forum Turystyczne

Warsztaty z zakresu sieciowania produktów turystycznych, rozstrzygnięcie etapu regionalnego Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny w 2019 roku z prezentacją produktów turystycznych oraz wręczenie certyfikatów punktom informacji turystycznej – a wszystko to w ramach Podlaskiego Forum Turystycznego. Odbędzie się ono w dniach 7-8 listopada w Hotelu Wojciech w Augustowie.

Ilustracja do artykułu Szelment.jpg

Forum skierowane jest do branży turystycznej i okołoturystycznej z województwa podlaskiego, w tym operatorów produktów turystycznych, pracowników punktów informacji turystycznej, touroperatorów, lokalnych grup działania i stowarzyszeń, samorządów i osób zainteresowanych rozwojem turystyki.

Celem warsztatów jest pokazanie modelu tworzenia sieciowych produktów turystycznych, ich przewagi na konkurencyjnym rynku, zaprezentowanie działań zmierzających do rozwoju i komercjalizacji tych produktów oraz przedstawienie przykładów dobrze funkcjonujących produktów z Polski i z zagranicy. Forum będzie również okazją do dyskusji na temat rozwoju turystyki w województwie podlaskim, określenia wspólnych działań zmierzających do wzmacniania wizerunku województwa podlaskiego jako regionu atrakcyjnego turystycznie, posiadającego konkurencyjne produkty wysokiej jakości. Zaprezentowany zostanie plan działań Polskiej Organizacji Turystycznej dotyczący promocji turystycznej Polski w roku 2020.

Podlaskie Forum Turystyczne organizowane jest wspólnie przez Województwo Podlaskie i Podlaską  Regionalną Organizacje Turystyczną.

oprac. ms

 

Program Podlaskiego Forum Turystycznego w załączeniu.

Pliki do pobrania

facebook