Dodana: 16 styczeń 2019 12:11

Zmodyfikowana: 16 styczeń 2019 12:11

XLII Ogólnopolski Konkurs Jakości Prac Scaleniowych – wśród laureatów podlascy geodeci

Podsumowanie konkursu odbyło się podczas seminarium zorganizowanego na Uniwersytecie Rolniczym im. H. Kołłątaja w Krakowie w dniach 10 -11 stycznia br. III miejsce w kategorii założeń do projektów scaleń gruntów zajął zespół geodetów - Piotr Wróblewski, Helena Orzechowska, Artur Kuk, Kazimierz Krupkowski, Cezary Halicki, Krzysztof Zajkowski z Wojewódzkiego Biura Geodezji w Białymstoku. Projekt dotyczył Obiektu Tarnopol w gminie Narewka, w powiecie hajnowskim. Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Jakości Prac Scaleniowych jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ilustracja do artykułu XLII Ogólnopolski Konkurs Jakości Prac Scaleniowych  (1).JPG

W uroczystym wręczeniu dyplomów oraz nagród laureatom Konkursu wzięła udział Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Wiesława Burnos,  Geodeta Województwa Podlaskiego Danuta Konopka i Dyrektor Wojewódzkiego Biura Geodezji w Białymstoku Magdalena Borowska.

 

W tegorocznej edycji ocenie poddano prace scaleniowe zakończone w latach 2017-2018 sfinansowane ze środków wspólnotowych oraz założenia do projektów scaleń gruntów obiektów wpisane na zatwierdzoną listę operacji realizowanych w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 

facebook