Dodana: 7 listopad 2018 13:46

Zmodyfikowana: 7 listopad 2018 13:51

Strefa e-usług administracji publicznej w ramach wystawy 70-lecia polskiej informatyki

8 listopada o godz. 11.00 na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej otwarta zostanie wystawa "70-lecie polskiej informatyki". W ramach wystawy Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego przygotował strefę e-usług administracji publicznej.

Ilustracja do artykułu cyfrowy_urzad_wrot_podlasia_wygodny_sposob_na_urzedowe_sprawy.png

Na specjalnie przygotowanych stoiskach możliwe będzie założenie profilu zaufanego, pracownicy departamentu pokażą jak wysłać pismo do urzędu przez Internet oraz jak zarejestrować się na Portalu Pacjenta e-Zdrowie. Strefa e-usług będzie czynna od 10.00 do 14.00. Miejsce: Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej w Białymstoku, ul. Wiejskiej 45a, w Auli W12B. Osoby zainteresowane założeniem profilu zaufanego prosimy o zabranie dokumentów potwierdzających tożsamość (dowód osobisty, paszport).

*

Wystawa 70-lecia polskiej informatyki będzie prezentowana na Politechnice przez jeden dzień, 9 listopada zostanie zaprezentowana w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku, a w dniach 13-14 listopada w Państwowej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. 

Podczas otwarcia wystawy wręczone zostaną statuetki 70-lecia Polskiej Informatyki, odwiedzjący będą mogli wysłuchać też specjalnego okolicznościowego wykładu. Pełna informacja o obchodach i historii polskiej informatyki jest dostępna na stronie http://70-lat-informatyki.pl/

facebook