Dodana: 21 styczeń 2019 10:44

Zmodyfikowana: 22 styczeń 2019 09:24

Święto wszystkich Babć i Dziadków

Babcia i Dziadek mają swoje święto 21 i 22 stycznia. To u nich można spędzić czas zupełnie beztrosko, to od babci wnuki dostaną dodatkowy kawałek czekolady… przed obiadem, pójdą z dziadkiem na niesamowitą wycieczkę i zasną dużo później niż w domu, a wszystko z miłości. Dzieci odwzajemniają tą miłość i dziś będą obdarowywać dziadków uściskami, uśmiechami, pięknymi laurkami, wierszykami i piosenkami.

Ilustracja do artykułu grandparents-1703766_1280.jpg

To dzięki dziadkom często rodzice mają wyjątkowe wsparcie przy opiece nad dziećmi, dlatego i oni mają za co dziękować swoim rodzicom.

W wielu przedszkolach odbywają się specjalne występy artystyczne przygotowane właśnie dla ukochanych dziadków.

Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki w symboliczny sposób podziękował wszystkim babciom i dziadkom za ich miłość i pomoc. Złożył na ręce przewodniczącej Rady Seniorów Jolanty Wołągiewicz kwiaty wraz z życzeniami:
- Aby święto babci i dziadka odbywało się codziennie, abyśmy każdego dnia pamiętali o naszych seniorach, korzystali z ich wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim abyśmy otaczali ich codzienną troską i miłością. Wszystkiego dobrego na wszystkie dni.


oprac. AŁ
fot. pixabay

facebook