Dodana: 18 lipiec 2019 16:39

Zmodyfikowana: 18 lipiec 2019 16:39

Na festiwal Basowiszcza z POLREGIO

POLREGIO we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Białoruskim Zrzeszeniem Studentów, w najbliższy piątek i sobotę, tj. 19 i 20 lipca 2019 roku uruchamia dodatkowe połączenia kolejowe dla uczestników jubileuszowej edycji Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi "Basowiszcza".

Bok pociągu z wyeksponowanym logo POLREGIO.

W tych dniach na leśnej polanie Boryk w miejscowości Gródek odbędzie się 30. edycja Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi "Basowiszcza". Na tę okazję POLREGIO uruchomi dodatkowe połączenia kolejowe do Walił, dedykowane uczestnikom legendarnego festiwalu.

W piątek, 19 lipca pociągi będą odjeżdżały z Białegostoku o 15:50 i 19:30, a powroty z Walił zaplanowano o 16:54 i nocą, 20 lipca o godzinie 00:30. W sobotępociągi kursują zgodnie z obowiązującym na tej linii weekendowym rozkładem. Rozkłady jazdy są dostępne w wyszukiwarkach internetowych oraz na stronie - link. Dzięki zapewnionym skomunikowaniom z innymi pociągami pasażerskimi na stacji Białystok, dogodny dojazd na imprezę uzyskają również goście spoza województwa podlaskiego (m.in. z Warszawy, Ełku, Olsztyna).

Bilet dobrych relacji

Przypominamy, że na tej trasie obowiązuje oferta promocyjna "Bilet dobrych relacji", w ramach której bilet normalny na trasie Białystok - Waliły kosztuje 5,30 zł. Osoby uprawnione do ulg ustawowych zapłacą jeszcze mniej, np. koszt przejazdu dla studenta to tylko 2,60 zł. Bilety są dostępne w kasach biletowych, na stronach polregio.pl, biletyregionalne.pl, koleo.pl, e-podroznik.pl oraz w aplikacjach mobilnychbilety.polregio.pl, SkyCash i KOLEO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat.

facebook