Dodana: 20 wrzesień 2019 08:25

Zmodyfikowana: 20 wrzesień 2019 14:50

W sobotę startuje 7 Moto Show Suwałki

Choć lato dobiegło już końca, mieszkańców północno- wschodniej Polski nie opuści tak szybko wakacyjna atmosfera. A to za sprawą 7 Moto Show Suwałki Reaktywacja. Wydarzenie odbędzie się 21 i 22 września na terenie suwalskiego lotniska.

Ilustracja do artykułu 7 Moto Show Suwałki (8).png

Organizatorzy  zapewnią moc atrakcji zarówno rodzinom z dziećmi, jak i poszukiwaczom mocniejszych emocji, czy fanom motoryzacji na najwyższym poziomie.
W godzinach od 10.00 do 18.00 każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas skoków na bungee lub lotów helikopterem, a także (choć jako pasażer) poczuć się jak profesjonalny drifter. 
Fani prędkości będą świadkami ogólnopolskich finałów na  ¼ mili, zaś miłośnicy tuningu z bliska przyjrzą się niezwykłym projektom motoryzacyjnym.

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja to aż sześć Stref motoryzacyjnych,  strefa Food Trucków czy Strefa Zabaw dla dzieci, gdzie gospodarzami będą superbohaterowie.
Każda ze Stref zapewni mnóstwo atrakcji, konkursów i emocji, od zawodów koparko ładowarek, poprzez pokazy Car Audio, na jedzeniu burgera na czas kończąc. A to wszystko w towarzystwie wyjątkowych aut tubingowych, aut zabytkowych, motocykli czy ciężarówek, a także pysznego jedzenia i doskonałej muzyki.
Moto Show Suwałki, to również okazja do spotkania z wieloma wystawcami, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, a także umożliwią zakup gadżetów motoryzacyjnych i wielu ciekawych artykułów.

Tylko do 18.09 dostępne są bilety w przedsprzedaży. Ich zakupu można dokonać przez Internet : http://bit.ly/2P7KEIR Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 25zł za dzień i 40 zł za dwa dni. Dla Rodzin z dziećmi mamy specjalną ofertę- bilet rodzinny, dostępny jedynie przez Internet do dnia 18.09. Do wyczerpania zapasów bilety można zakupić także w punktach stacjonarnych w Suwałkach: Pub Black Komin, Alkohole Świata Imperium i Centrum Informacji Turystycznej; w Ełku: Alkohole Świata Imperium, czy w Białymstoku: Samsonite w Galerii handlowej Alfa.

Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia strony wydarzenia www.motoshowsuwalki.pl  gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące atrakcji, biletów, a także formularz zgłoszeniowy dla uczestników.  

#motoadrenalina

 

mat.org.
oprac.ak

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook