Dodana: 4 grudzień 2014 08:06

Zmodyfikowana: 4 grudzień 2014 08:06

Czwartek na ŻUBROFFCE - na co iść do kina?

Temperatura ciągle spada, ale mamy na to receptę - jeszcze więcej pokazów filmowych! Za nami pierwszy dzień Festiwalu i gorąco zapraszamy Was na dzień kolejny. W programie m.in. filmy ze Słowacji, Białorusi, Japonii, a także wyjątkowa premiera DVD - Filmowe Podlasie Atakuje Reaktywacja!

Koncert DVA Nipomo Tour (CZ)

Ona – Voodoo Diva Bara, on – schizofreniczny kamikadze Honza. Razem wymyślili swój świat, swoją bajkę, swój kosmos i swoją muzykę, wszystko po swojemu. Na ich najnowszym krążku „Nipomo” jest i islandzki chłód i plemienne zaśpiewy, jest połamana rytmika i trans, szaleństwo i nostalgia.
Klub FAMA, godz: 22:00

Konkursy, czyli cały świat w pigułce!

Camera Cafe:
16:30 - Studenci 2
19:00 - Niezależni 2
Kino Forum:
16:30 - Cały ten świat 2
18:00 - Okno na Wschód 2
20:15 - Cały ten świat 3

Premiera DVD - Filmowe Podlasie Atakuje!

Premiera kolejnego zestawu DVD filmów akcji Filmowe Podlasie Atakuje! – Reaktywacja. Podczas ŻUBROFFKI Goście Festiwalu będą mogli poznać bliżej filmy tworzone przez podlaskich twórców i przekazać dalej ich twórczą energię.

Wstęp na zaproszenia. Informacje o pokazie

Nowa białoruska animacja!

Stan białoruskiej animacji nie jest tak zły, jak całościowy stan przemysłu filmowego w tym kraju. Każdego roku filmy z Białorusi biorą udział w międzynarodowych festiwalach i nierzadko zdobywają podczas nich nagrody.

Informacje o pokazie

Filmowe mapy umysłu

Pokaz filmów, zrealizowanych podczas warsztatów dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w ramach działalności Towarzystwa Wspierania Inicjatyw Społecznych ALPI.

Wyjątkowe wydarzenie! Informacje o pokazie

Słowacja, kraj ludzi szczęśliwych

Życie „nie rozpieszcza” filmów krótkometrażowych, a Słowacja jest jednym z trudniejszych dla nich miejsc. Wartość zaś słowackiego filmu krótkometrażowego ukryta jest w sarkastycznej naturze słowackiego filmowca...

Informacje o pokazie

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook