Dodana: 10 czerwiec 2019 22:07

Zmodyfikowana: 10 czerwiec 2019 22:07

Tipica Italiana pod logo Grupy Chorten

Największy specjalistyczny sklep z produktami ze słonecznej Italii w północno-wschodniej Polsce wszedł do Grupy Chorten, z którą współpracuje już 1600 sklepów, by rozszerzyć ofertę o wybrane produkty.

Wnętrze sklepu  Tipicaitaliana Chorten.jpg

14 czerwca nastąpi nowe otwarcie marketu Tipica Italiana pod szyldem Grupy Chorten.  Sklep w Białymstoku przy ul. 42 Pułku Piechoty 8, którego założycielem jest rodowity Włoch Giovanni Foggetta, ma ponad 400 m kw. sali sprzedaży. Drugie tyle to powierzchnia magazynowa, ponieważ sprzedaż prowadzona jest także w internecie.br. Tipica Italiana zajmuje się od 5 lat bezpośrednim importem i sprzedażą detaliczną oraz hurtową oryginalnych włoskich produktów. 

W ofercie jest szeroki wybór win, napoi, wód mineralnych i kaw od najlepszych włoskich producentów. Smakosze znajdą tu również oryginalne wędliny, sery, oliwy, przetwory, makarony, mąki i słodycze. Tipica Italiana posiada w sprzedaży także włoskie kosmetyki i chemię dla gospodarstw domowych. Na otwarcie zaplanowano specjalne promocje i degustację włoskich wędlin oraz nowych produktów Z Podlaskiej Spiżarni.

- W sklepie Tipica Italiana dostępne będą przede wszystkim nasze zupy, przetwory oraz przyprawy kresowe. To miejsce dla miłośników dobrej kuchni, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów, więc także odbiorców naszej oferty -  wylicza Cezary Szyłak, dyrektor marki Z Podlaskiej Spiżarni w Grupie Chorten.

mat. Chorten/art.red

facebook