Dodana: 21 marzec 2019 10:18

Zmodyfikowana: 26 marzec 2019 08:53

Podlaski Glosel Gazelą Biznesu 2018

Glosel sp z o.o. sp. k., właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu. Spółka w plebiscycie "Pulsu Biznesu" zajęła także pierwsze miejsce wśród najdynamiczniej rozwijających się firm z województwa podlaskiego.

Właściciele Glosel z grawertonem za sukces w rankingu Gazele Biznesu

Spółka Glosel w 2018 roku zadebiutowała w rankingu Gazel Biznesu, zajmując pierwsze miejsce w województwie podlaskim. Od 2015 roku firma zanotowała blisko 290% wzrost.

–  Pierwszy raz w rankingu i od razu pierwsze miejsce. To dla nas wielka sprawa, naprawdę – mówią z entuzjazmem Agnieszka Stankiewicz-Kierus i Łukasz Kierus, właściciele spółki Glosel. – Znalezienie się w gronie Gazel Biznesu potwierdza, że zmierzamy w dobrym kierunku. Oczywiście mamy świadomość, że nie jesteśmy idealni. W naszej działalności jest jeszcze dużo do poprawy, mamy co doskonalić. Stąpamy twardo po ziemi, myślimy nieszablonowo. Troska o klienta, mocna kadra pracownicza i stałe poszerzanie horyzontów – to są nasze priorytety.

Spółka Glosel jest właścicielem marki TaniaKsiazka.pl – jednej z największych i najlepiej ocenianych księgarni internetowych w Polsce. TaniaKsiazka.pl od lat zdobywa prestiżowe nagrody z branży e-commerce. W samym 2018 roku sklep otrzymał Laur Opineo, znalazł się na pierwszym miejscu w Rankingu Koszyk Roku, zdobył wyróżnienie w programie Konsumencki Lider Jakości oraz Złoty i Brązowy Laur Ceneo (w kategoriach: „Wybór użytkownika” oraz „Multimedia”).

Gazele Biznesu są przyznawane w Polsce nieprzerwanie od 2000 roku. Do tej pory odbyło się 19 edycji rankingu. Ranking Gazele Biznesu 2018 obejmował 90 firm z województwa podlaskiego. W ogólnopolskiej klasyfikacji Spółka Glosel zajęła 66. miejsce. Uroczysta gala podsumowująca odbyła się 11 marca w Warszawie. Wyróżnienie odebrali właściciele firmy, Łukasz Kierus i Agnieszka Stankiewcz-Kierus.

mat. publicum

facebook