Dodana: 28 czerwiec 2022 11:30

Zmodyfikowana: 6 lipiec 2022 15:28

Zadbaj o zdrowie przy okazji zakupów

Będzie można skorzystać z badań i analizy składu ciała, dowiedzieć się co to jest dieta antynowotworowa, zapoznać się z programami profilaktycznymi prowadzonymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W sobotę, 2 lipca, na giełdzie przy ul. gen. Władysława Andersa w Białymstoku Eko Centrum organizuje kolejne spotkani ze specjalistami. Będą do dyspozycji w godz. 9:00-12:00 w lokalu 307.

Infografika o bezpłatnych badaniach

W ramach konsultacji medycy z Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ przeprowadzą badania i analizę składu ciała oraz opowiedzą na temat programów profilaktycznych NFZ. Białostockie Centrum Onkologii oferuje konsultacje dotyczące diety antynowotworowej. Będzie możliwość skorzystania z porad i wskazówek dietetyka.

Chętni, którzy wezmą udział w badaniu mogą skorzystać także z bezpłatnej konsultacji medycznej u przedstawicieli prywatnych firm. Optometrysta firmy Vision Express przeprowadzi bezpłatne badanie wzroku. Z kolei firma Zakątek Zdrowia dokona analizy kwantowej składu ciała, która pozwala na wczesne wykrycie nieprawidłowości występujących w organizmie człowieka, zanim pojawią się odczuwalne objawy,

źródło: Eko Centrum
oprac.: Cezary Rutkowski

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook