Dodana: 28 lipiec 2020 18:48

Zmodyfikowana: 28 lipiec 2020 18:48

Konsultacje społeczne projektu rozkładu jazdy pociągów 2020/2021 na trasie Białystok – Bielsk Podlaski – Hajnówka

Województwo Podlaskie planuje w przyszłej edycji rozkładu jazdy wznowienie kursowania codziennych pociągów na odcinku Białystok – Bielsk Podlaski - Hajnówka. Projekt oferty przewozowej przewiduje 7 par pociągów kursujących w większości w bezpośrednich relacjach do/z Białegostoku przez Bielsk Podlaski do/z Hajnówki. Aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie rozkładu jazdy do potrzeb pasażerów Zarząd Województwa zaprasza Państwa do podzielenia się swoimi uwagami i propozycjami do opracowanego projektu.

Ilustracja do artykułu hajnówka 0 1.jpg

Wszyscy zainteresowani mogą do dnia 5 sierpnia 2020 r. przesyłać wnioski w formie elektronicznej na adres dit.sekretariat@wrotapodlasia.pl z dopiskiem „Konsultacje rozkładu jazdy”. Proponowany rozkład jazdy pociągów na trasie Białystok – Bielsk Podlaski – Hajnówka przedstawiony jest w załączniku poniżej.

Zgłoszone przez Państwa uwagi zostaną przekazane do Przewoźnika w celu opracowaniu ostatecznej wersji rozkładu jazdy pociągów z uwzględnieniem możliwości Zarządcy Infrastruktury PKP PLK.

Informujemy, że tutejszy urząd zastrzega sobie prawo do nieudzielania indywidualnych odpowiedzi na zgłaszane propozycje.

Zapraszamy do aktywnego udziału w konsultacjach.

Pociąg pasażerski przejechał dnia 10 lipca z Białegostoku do Hajnówki zmodernizowaną po 30 latach trasą. Więcej szczegółów z tego wydarzenia dostępne są w tekście Wraca bezpośredni pociąg Białystok - Hajnówka na portalu wrotapodlasia.pl

 

Fot.: Anna Augustynowicz, Marcin Nawrocki

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook