Dodana: 14 lipiec 2022 11:07

Zmodyfikowana: 14 lipiec 2022 11:07

Podlaski Piknik Rodzinny w Łomży

Animacje dla dzieci, regionalne potrawy, dmuchańce i konkursy z nagrodami. Wieczorem z kolei seanse w ramach Podlaskiego Kina Plenerowego. To tylko część atrakcji zaplanowanych na najbliższą niedzielę, 17 lipca, w ramach pikniku rodzinnego, który odbędzie się w łomżyńskiej muszli koncertowej. Początek – godz. 15. Wstęp oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne! Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Łomża przy wsparciu Województwa Podlaskiego.

Napis: Podlaski Piknik Rodzinny w Łomży.

Wśród przygotowanych atrakcji dla młodych gości pikniku znajdą się m.in. animacje, lody i wata cukrowa, dmuchańce, gry i konkursy z nagrodami. Będzie można wziąć udział w warsztatach tańca ludowego, obejrzeć pokazy ratownictwa medycznego, a także zajrzeć do kącików artystycznych. Koła gospodyń wiejskich przygotują smakowite potrawy regionalne.

Dodatkowo wyświetlane będą filmy w ramach Podlaskiego Kina Plenerowego. O godz. 18 bajka o przebojowym czworonogu – Rock Dog. Pies ma głos. Z kolei dwie godziny później, o 20, kinowy hit z udziałem Lady Gagi i Bradley’a Cooper’a – Narodziny gwiazdy.

W trakcie pikniku prowadzona będzie zbiórka na rzecz chorego na SMA2 Filipka Nowackiego z Łomży.

Swoje stoiska zaprezentują m.in. Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, Książnica Podlaska, Podlaski Instytut Kultury, Opera i Filharmonia Podlaska, Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku, a także Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, który jest partnerem przedsięwzięcia.


Anna Augustynowicz

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook