Dodana: 29 sierpień 2019 08:43

Zmodyfikowana: 29 sierpień 2019 08:43

Kolejne udogodnienia w WORD Białystok

Od sierpnia wszyscy kursanci – bez względu na kategorię – mają możliwość zapisania się na egzamin teoretyczny i praktyczny w tym samym dniu.

Ilustracja do artykułu 538x0.jpg

Jak to wygląda w praktyce?
Po pozytywnie zdanym egzaminie teoretycznym, może przystąpić  do egzaminu praktycznego. Jeśli kursantowi nie uda się zdać teorii, może przystąpić do kolejnej próby – musi jedynie dokonać opłaty za część teoretyczną oraz zapisać się na kolejny wolny termin.

W poczekalni Ośrodka jest też tablet, na którym kursanci mają możliwość sprawdzenia się w próbnym egzaminie teoretycznym. Obecnie to ewenement na skalę krajową – WORD w Białymstoku jest pierwszą placówką, która stworzyła takie udogodnienie dla swoich kursantów.

Białostocki WORD wyszedł też naprzeciw oczekiwaniom ośrodków szkolenia kierowców spoza stolicy województwa i stworzył im możliwość zapisywania się na grupowe egzaminy. OSK mają dzięki temu możliwość stworzenia grupy kursantów, która w ciągu jednego dnia może podchodzić do egzaminów teoretycznych i praktycznych w specjalnie utworzonych grupach z dedykowanym do tego koordynatorem.

Wszyscy zainteresowani zdawaniem egzaminów w białostockiej placówce mogą też w pełni korzystać z zapisów internetowych na wszystkie kategorie kursów. Baza wolnych terminów jest na bieżąco aktualizowana.

źródło:WORD Białystok

oprac.ak

facebook