Dodana: 20 grudzień 2019 09:35

Zmodyfikowana: 20 grudzień 2019 09:35

Włochy – inwestycje i eksport

Spotkanie informacyjne poświęcone rynkowi włoskiemu, które odbyło się 17 grudnia 2019 w Hotelu Royal &SPA w Białymstoku zakończyło cykl seminariów organizowanych w 2019 roku przez Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej UMWP we wspólpracy z Podlaskim Klubem Biznesu.

Ilustracja do artykułu Spotkanie informacyjne poświęcone rynkowi włoskiemu (1).jpg

Tegoroczne seminaria były  poświęcone  praktycznym aspektom funkcjonowania przedsiębiorców na rynkach zagranicznych Włoch, Wielkiej Brytanii, Chin i Niemiec. W spotkaniach  brali udział  podlascy przedsiębiorcy, przedstawiciele wydziałów handlowych  ambasad poszczególnych krajów oraz  firmy i praktycy biznesowi, którzy posiadają wieloletnie  doświadczenia związane z eksportem i aktywnością na rynkach zagranicznych.
Spotkanie dotyczące Włoch zyskało szczególną oprawę dzięki zaangażowaniu przedstawicielek  Podlaskiego  Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klubu Kobiet Biznesu. Warto przypomnieć, że Włochy są jednym z największych zagranicznych inwestorów w Polsce i jednym z największych  importerów produktów wytwarzanych w województwie podlaskim  (7 miejsce pod względem wartości eksportu podlaskich firm).

 

 

facebook