Dodana: 28 wrzesień 2018 12:49

Zmodyfikowana: 28 wrzesień 2018 12:49

Przedsiębiorco! Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne oraz wspólny lunch!

Już 3 października w Białymstoku w Parku Naukowo – Technologicznym, ul. Żurawia 71 eksperci NCBR zdradzą, w jaki sposób możesz dostać dofinansowanie na realizację innowacyjnych pomysłów wspierających Twoją firmę!

Ilustracja do artykułu strona_projekt_NCBR_spotkania_BIALYSTOK.png

NCBR dla firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców. Na spotkaniach możesz poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju Twojego biznesu.
Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Twojej firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów czy usług.
Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia NCBR.
Odpowiedzą także na wszelkie nurtujące Cię pytania! Spotkanie rozpoczyna się o 10:00 w Parku Naukowo – Technologicznym ul. Żurawia 71 . Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja poprzez formularz online dostępny na https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-bialymstoku/  

 

Pliki do pobrania

facebook