Dodana: 8 kwiecień 2019 14:33

Zmodyfikowana: 8 kwiecień 2019 14:33

Poprawa efektywności energetycznej w firmach – spotkanie dla przedsiębiorców

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku i Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców „Przedsiębiorco! Popraw efektywność energetyczną w swojej firmie” w Białymstoku. Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim.

na zdjęciu biurko, dwa laptopy, notatki i dwie ręce z długopisami

Podczas spotkania zostanie omówione wsparcie dla przedsiębiorców na termomodernizację budynków przedsiębiorstwa, odnawialne źródła energii oraz pozostałe obszary w których przedsiębiorca może liczyć na wsparcie z Funduszy Europejskich.

Rekrutacja na spotkanie trwa do 12 kwietnia 2019 r. do godz. 15.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na spotkanie, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

Zgłoszenia na spotkanie są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie rpo.wrotapodlasia.pl - link

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego ul. Poleska 89, sala konferencyjna 318, III Pietro.

za: pixabay

facebook