Dodana: 20 lipiec 2021 12:03

Zmodyfikowana: 20 lipiec 2021 12:03

Bezpłatna rehabilitacja dla dzieci w Białymstoku

Fundacja „Pomóż Im” zrealizuje projekt pod nazwą „Ruch kluczem do aktywności i rozwoju”. Zapewni bezpłatną rehabilitację 15 dzieciom z Białegostoku. To już trzecia edycja tego przedsięwzięcia.

rehabilitacja

Każdy uczestnik projektu będzie miał zapewnionych 10 zabiegów oraz dodatkową wizytę wstępną, oceniającą stan dziecka i kwalifikującą do indywidualnej terapii. Rehabilitacja będzie odbywała się w Familijnym Centrum Medycznym prowadzonym przez Fundację „Pomóż Im”, przy ul. Mazowieckiej 33 w Białymstoku.

- Za każdym razem nie mamy problemów z rekrutacją dzieci, ponieważ zapotrzebowanie na rehabilitację w mieście jest bardzo duże. Kolejki na nią są długie i pacjenci czekają kilka miesięcy, a dzięki temu projektowi mogą skorzystać z nieodpłatnej rehabilitacji już od sierpnia - zaznaczyła Ewa Sadowska, Wiceprezes Fundacji „Pomóż Im”.

Zabiegi realizować będą wykwalifikowani terapeuci z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z wykorzystaniem narzędzi stymulujących rozwój. W ramach poprzednich dwóch edycji projektu z nieodpłatnej rehabilitacji skorzystało 50 dzieci.

Zabiegi rozpoczną się 2 sierpnia. Rekrutacja trwa do końca lipca. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmuje rejestracja Familijnego Centrum Medycznego pod numerem telefonu: 85 67 77 022. 

 

tekst i fot.: Fundacja Pomóż Im
oprac.: Paulina Tołcz

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook