Dodana: 6 kwiecień 2020 10:22

Zmodyfikowana: 6 kwiecień 2020 10:22

Weź udział w konkursie dot. Wigierskiego Parku Narodowego i wygraj rejs statkiem

Wigierski Park Narodowy (WPN) zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie "Maraton wiedzy o Wigierskim Parku Narodowym". Do wygrania rejs Leptodorą II - łodzią z przeszklonym dnem. Pierwszy test zostanie zamieszczony na stronie WPN we wtorek (07.04) o godz. 10.00.

Ilustracja do artykułu WPN-2.jpg

W konkursie udział wziąć mogą uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Testy wiedzy będą zamieszczane na stronie Parku dwa razy w tygodniu - we wtorek i piątek o godz. 10.00. Wypełniony i podpisany imieniem i nazwiskiem test należy przesłać na adres: muzeum.wpn@wigry.org.pl do godziny 20.00 w dniu ogłoszenia konkursu. W czwartek opublikowane zostaną wyniki konkursu wtorkowego, zaś piątkowego - w poniedziałek.

Co należy wiedzieć?

Pytania będą sprawdzały wiedzę o zwierzętach, ptakach, lesie, ssakach czy pająkach zamieszkujących WPN. Odpowiedzi na nie można znaleźć w artykułach zamieszczanych w kwartalniku „Wigry”, publikowanym na stronie Parku - link do strony.

Uczestnik z najlepszym wynikiem otrzyma karnet dla 2 osób na rejs łodzią z przeszklonym dnem Leptodora II (termin rejsu zostanie uzgodnionym ze zwycięzcą). Osoby, które uzyskają słabsze wyniki otrzymają nagrody pocieszenia w postaci wydawnictw WPN i gadżetów reklamowych.

Niezbędne oświadczenia dostępne są na stronie - link.

źródło: Wigierski Park Narodowy
oprac. Anna Augustynowicz

facebook