Dodana: 18 luty 2015 12:21

Zmodyfikowana: 18 luty 2015 12:21

Konkurs na najładniejszą palmę, stroik lub ozdobę wielkanocną

Łomżyńscy gimnazjaliści mogą wykazać się kreatywnością w konkursie przygotowanym przez Technikum Archotektury Krajobrazu w Łomży. W swoich pracach powinni wykorzystać materiały i tworzywa naturalne, sztuczne oraz tradycyjne formy zdobnicze. Prace konkursowe będą przyjmowane do 20 marca 2015 r.

Konkurs odbywa się w 3 kategoriach:

- palma wielkanocna na bazie surowców naturalnych (zboża, kwiaty, bukszpan, bazie itp.) oraz sztucznych (wstążki, bibuła itp.)
- ozdoba wielkanocna na bazie surowców naturalnych (wydmuszka, zboża, kwiaty, bukszpan, bazie itp.) oraz sztucznych (wstążki, bibuła itp.)
- stroik wielkanocny na bazie surowców naturalnych (zboża, kwiaty, bukszpan, bazie itp.) oraz sztucznych (wstążki, bibuła itp.)

Do prac powinny być przytwierdzone metryczki z pełną nazwą szkoły, imię i nazwisko autora oraz instruktora prowadzącego zajęcia, klasa, telefon do szkoły.
Do konkursu nie zostaną dopuszczone gotowe prace zawierające gotowe materiały i elementy ozdobne.

Prace należy składać w Zespole Szkół Weterenaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7
ul. Stacha Konwy 11
18-400 Łomża
tel. 86 216 20 15

W ocenie pracy będą brane pod uwagę:

- różnorodność użytych materiałów do wykonania prac,
- pomysłowość i inwencja twórcza,
- nawiązanie do tradycji,
- estetyka wykonanej pracy,
- oryginalność.

Organizatorzy o przyznanych nagrodach poinformują zwycięzców telefonicznie. Rozdanie nagród odbędzie się w Zespole Szkół Weterenaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży.

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook