Dodana: 12 luty 2015 08:17

Zmodyfikowana: 12 luty 2015 08:17

Miłość z pociągiem w tle

Z okazji zbliżających się Walentynek Przewozy Regionalne przygotowały niespodziankę dla zakochanych: konkurs, w którym można wygrać weekend w SPA dla dwojga.

Kolej to wciąż bardzo romantyczny sposób przemieszczania się, a podróże – te dalsze, i te bliższe – warto dzielić z najbliższymi. Dlatego też Przewozy Regionalne przygotowały specjalny prezent dla zakochanych: dwuosobowy pobyt w SPA w położnej u stóp Karkonoszy Jeleniej Górze i dwa Bilety turystyczne – karnety pozwalające odbywać nielimitowaną liczbę podróży w dowolnie wybrany weekend.

Aby wziąć udział w konkursie „Miłość z pociągiem w tle", wystarczy napisać wiersz, który będzie nawiązywał do Walentynek, pociągów czy podróży z Przewozami Regionalnymi. Jak w każdym konkursie liczy się oryginalność. Najbardziej kreatywna autorka lub autor wraz z osobą towarzyszącą zostaną zaproszeni do Jeleniej Góry na romantyczny weekend SPA, na który będą mogli za darmo dotrzeć m.in. pociągami REGIO „Kamieńczyk" i „Szklarka" zestawionymi z komfortowych wagonów.

Pracę konkursową należy wysłać na adres mailowy: walentynkowykonkurs2015@gmail.com oraz polubić fanpage na portalu Facebook.

Poza wierszem należy przesłać również dane kontaktowe: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Konkurs potrwa do 14 lutego, w wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej i Facebooku Przewozów Regionalnych najpóźniej 20 lutego 2015 r. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie (do pobrania).

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook