Uwaga konkurs

 • Znamy laureatów konkursu „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”

  Dwie kobiety w maseczkach pochylone nad dokumentami. Po prawej stronie telebim z informacjami o konkursie.
  2020-11-23 15:30:30

  Oliwia Cechelt, Julia Napora i Damian Myszczyński to zwycięzcy II Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”. Konkurs zorganizowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS).

 • Konkurs Głównego Urzędu Statystycznego

  Plakat informujący o konkursie organizowanym przez GUS.
  2020-11-18 15:07:42

  W związku z realizowanym przez Główny Urząd Statystyczny Powszechnym Spisem Rolnym GUS organizuje Konkurs na Gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu.

 • Konkurs plastyczny „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?”

  Grafika na zielonym tle, na której są widoczne ulice, budowle i pojazdy.
  2020-11-18 13:08:17

  Lubisz malować, rysować albo wyklejać? Jeśli tak, ten konkurs jest dla Ciebie! Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?”. Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży. Na Twoją pracę czekamy do 22 listopada.

 • XIX Międzynarodowy Konkurs Sztuki Wokalnej im. Ady Sari

  Ada Sari w powłoczystej szacie z jedną ręką wyciagnietą w bok wskazującą coś
  2020-11-16 12:26:50

  Do 30 grudnia br. można nadsyłać zgłoszenia do XIX Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari. Konkurs odbywa się w ramach Festiwalu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu. Udział w nim mogą brać studenci i absolwenci kierunków wokalnych polskich i zagranicznych uczelni artystycznych.

 • Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego „Podlaskie Ślady – człowiek, miejsce, kultura”

  Obiektyw fotograficzny.
  2020-11-16 09:25:23

  Dobiegła końca II edycja konkursu fotograficznego dla seniorów „Podlaskie Ślady – człowiek, miejsce, kultura”. Główną jego ideą jest prezentacja walorów naszego regionu ze szczególnym uwzględnieniem kultury, przyrody i ludzi zamieszkujących województwo podlaskie.

 • Konkurs o bajkowym miejscu rozstrzygnięty

  Ilustracja do artykułu SP w Jeleniewie - Nina Kuprewicz kl.VIII.jpg
  2020-11-10 15:36:13

  Ponad 150 prac plastycznych wpłynęło na konkurs o nazwie „Kraina jezior i ryb – miejsce jak z bajki” poświęcony tematyce związanej z Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

 • Konkurs literacki „Wolność na 102” – zgłoś się!

  Grafika napisem "Wolność na 102"
  2020-11-09 13:09:53

  Muzeum Podlaskie w Białymstoku zaprasza pasjonatów literatury i historii do udziału w konkursie literackim „Wolność na 102”. Wydarzenie ma na celu upamiętnienie 102. rocznicy odzyskania niepodległości przez Białystok. Honorowy Patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Podlaskiego.

 • Poznaliśmy zwycięzców konkursu literackiego „Srebro nie Złoto”

  Drewniane statuetki konkursu "Srebro nie Złoto" z malunkiem książki.
  2020-11-09 09:05:03

  Bez uroczystej gali, za to - jak zawsze - w przyjaznej, życzliwej atmosferze. Za nami finał VI edycji konkursu literackiego „Srebro nie Złoto”. Nazwiska 15 laureatów zostały ogłoszone w piątek (6.11) podczas transmisji on-line na fanpage’u Książnicy Podlaskiej. Konkurs zrealizowany został dzięki wsparciu Samorządu Województwa Podlaskiego.

 • VIII edycja konkursu „Podatkowi liderzy". Do wygrania płatne staże w Ministerstwie Finansów

  Grafika: białe tło z informacjami o konkursie. W rogu postać ludzka wyłaniająca się z symbolu wirusa
  2020-10-29 10:02:33

  Ministerstwo Finansów zaprasza studentów oraz absolwentów kierunków prawniczych i ekonomicznych do udziału w VIII edycji konkursu „Podatkowi liderzy”. Uczestnik ma za zadanie napisać pracę konkursową pt. „Podatki w czasie pandemii", w której przedstawi swój pomysł na zmiany systemu podatkowego ułatwiające firmom dostosowanie się do zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. Na najlepszych czeka 16 płatnych staży.

 • Kampania edukacyjna Cash Lajf Balans promująca przedsiębiorczość wśród młodzieży

  Kolorowa grafika z napisem cash lajf balans, po obu stronach napisu rysunki młodych osób
  2020-10-23 13:45:18

  Wystartowała edukacyjna kampania Cash Lajf Balans Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Celem działań jest zachęcenie młodzieży z Polski Wschodniej do rozwoju swoich pasji i przekuwania ich w biznes.

facebook