Dodana: 24 kwiecień 2019 15:35

Zmodyfikowana: 24 kwiecień 2019 15:35

Tydzień na zgłoszenie do konkursu "All you need is vote"

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. Na uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych czekają nagrody pieniężne, aby powalczyć o wygraną, trzeba przygotować pracę zachęcającą do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 

Prace konkursowe mogą mieć formę wypowiedzi pisemnej, prezentacji, fotoreportażu wraz z komentarzem lub filmu, przy czym nie może on być dłuższy niż 10 minut. W przypadku filmu dopuszczalna jest praca zespołowa – grupy znajomych, koła zainteresowań czy klasy.

W maju pięcioosobowe jury wyłoni spośród zgłoszonych trzy najlepsze prace. Zwycięzca otrzyma 7000 zł, laureat drugiego miejsca - 4000 zł, a trzeciego - 2000 zł.

Termin nadsyłania prac mija 30 kwietnia 2019 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie (link do strony) - www.europarlament.pap.pl/konkurs. Pytania i zgłoszenia można przesyłać na adres europarlament@pap.pl.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Parlament Europejski 2019” współfinansowanego z programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Minister Edukacji Narodowej objęła konkurs patronatem honorowym.

mat. org

facebook