Dodana: 12 maj 2019 07:39

Zmodyfikowana: 12 maj 2019 07:39

Science Battle – biznesowy konkurs dla studentów

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny po raz kolejny inspiruje studentów do walki o swój głos w świecie biznesu - realnego biznesu! Wystartował nabór do kolejnej edycji najgorętszego projektu adresowanego do studentów - Science Battle, realizowanego w tym roku przy współpracy z firmą Z.P.U. Prawda sp. z o.o.

Człowiek schylony nad stołem z projektem

Science Battle - Z.P.U. Prawda sp. z o.o. Edition kierowany jest do osób będących na ostatnim roku studiów I stopnia (studia inżynierskie) kierunków Automatyka i robotyka lub Mechanika i budowa maszyn oraz studentów studiów II stopnia (studia magisterskie) z kierunków Automatyka i robotyka lub Mechanika i budowa maszyn. Uczestnictwo w projekcie jest szansą na zdobycie doświadczenia w grupowej pracy nad realnym projektem biznesowym, co może okazać się początkiem kariery zawodowej. Zadanie konkursowe przygotowuje firma Z.P.U. PRAWDA sp. z o.o.

 Studenci pochylą się nad opracowaniem rozwiązania dla biznesowego case’u w grupach 4-osobowych, współpracując i rywalizując między sobą. Każdy  z nich weźmie też udział w szkoleniach m.in.: z design thinking oraz autoprezentacji/wystąpień publicznych. Nagrodą w projekcie jest kwota 6.000 zł dla każdego studenta zwycięskiej grupy. Można ją wykorzystać na szkolenia, kursy, studia podyplomowe podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój osobisty.

 Zgłoszenia do projektu są przyjmowane do 7 maja 2019 r. Aby wziąć udział w Science Battle - Z.P.U. Prawda sp. z o.o. Edition, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: projekt@bpnt.bialystok.pl. Pierwsze spotkanie i podział na grupy planowane jest na 13 maja br., o czym zakwalifikowani studenci zostaną poinformowani mailowo.

 Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy na stronie BPNT - info o konkursie

mat. org

 

facebook