Dodana: 6 październik 2021 15:45

Zmodyfikowana: 6 październik 2021 15:45

Rozwijasz firmę i kompetencje swoich pracowników? Prowadzisz firmę w Podlaskiem? Zgłoś się do konkursu „Organizacja ucząca się 2021”

Wypromuj swoje przedsiębiorstwo! Jeszcze tylko do 15 października 2021 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnika Białostocka zapraszają do udziału w szóstej edycji konkursu „Organizacja ucząca się 2021”. Laureaci konkursu otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 4000 zł. Patronat nad konkursem objął m.in. Marszałek Województwa Podlaskiego.

Wnętrze zakładu produkcyjnego

Konkurs jest skierowany do pracodawców z województwa podlaskiego inwestujących w rozwój kompetencji pracowników, zorientowanych na zarządzanie wiedzą oraz wyróżniających się m.in. kulturą organizacyjną stymulującą rozwiązania prorozwojowe.

Do udziału w konkursie są zaproszone wszystkie firmy z sektora MŚP, duże firmy, jak i pracodawcy z sektora publicznego. Trzy odrębne kategorie konkursowe umożliwiają prezentację swojej działalności i dokonań firmom różnej wielkości, w tym:

  • „Mikro i Małe Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie do 49 pracowników)
  • „Średnie i Duże Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie od 50 pracowników)
  • „Sektor publiczny”.

Laureaci konkursu otrzymają nagrodę pieniężną oraz zostaną uhonorowani tytułem „Organizacji uczącej się 2021”. Dodatkową nagrodą jest promocja zwycięzców na lokalnym rynku pracy.

Termin przesyłania formularzy, na adres Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22, 15-354 Białystok, do 15 października 2021 r. 

Szczegółowe informacje, kryteria oceny, informacja o nagrodach oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie WUP Białystok w zakładce Konkurs „Organizacja ucząca się 2021” lub pod adresem: WUPbialystok praca

źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
oprac.: Cezary Rutkowski

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook