Dodana: 30 grudzień 2021 14:53

Zmodyfikowana: 30 grudzień 2021 14:53

Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań

To idealna okazja, aby podszlifować swoje umiejętności pisarskie, wykazać się zdobytą już wiedzą, a także zgłębić nowe zagadnienia. We wtorek, 21 grudnia, ruszył konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań. Konkurs jest adresowany do wszystkich – dzieci, młodzieży i dorosłych. Na uczestników, którzy zdobędą określoną liczbę punktów, czekają nagrody. Prace należy przesłać najpóźniej do 28 lutego za pośrednictwem strony Dyktanda.pl.

Dwa długopisy jeden żółty a drugi zielony leżą na teczce.

Aby wziąć udział w konkursie Zimowy Mistrz Wypracowań należy zarejestrować lub zalogować się w serwisie Dyktanda.pl, następnie kliknąć przycisk „zapisz się do konkursu”, potem wybrać z listy interesujący nas temat, zapoznać się z wytycznymi i zatwierdzić klikając „napisz wypracowanie”. W wyznaczonym czasie uczestnik musi przygotować samodzielnie i starannie wypracowanie na wybrany temat i zamieścić je w serwisie Dyktanda.pl.

Uczestnicy mogą wybrać kilka tematów naraz. Czas na ich wykonanie będzie odliczany jednocześnie.

Jak zbierać punkty?

Wypracowanie powinno być przedstawione w sposób wyczerpujący. Należy unikać błędów gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych. Przy sprawdzaniu prac wykorzystywany jest system antyplagiatowy, dlatego zagadnienie musi zostać opisane własnymi słowami. Tekst musi zawierać odpowiednią długość (dla danego wypracowania podana jest minimalna liczba znaków).

Każde wypracowanie, zanim zostanie ocenione i opublikowane w serwisie Dyktanda.pl, jest sprawdzane przez nauczyciela języka polskiego. Może to potrwać od kilku do kilkunastu dni od daty przesłania wypracowania.

Nagrody gwarantowane

Za otrzymanie określonej liczby punktów uczestnik może zostać nagrodzony. Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań stwarza taką możliwość. Wartość nagród zaczyna się od 40 zł, a sięga aż 2 tys. zł.

Jak się zapisać?

Do udziału w konkursie można dołączyć wchodząc na poniższy link: Zimowy Mistrz Wypracowań

Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań potrwa do 28.02.2022 r.

źródło: Zespół Dyktanda.pl
oprac.: Cezary Rutkowski

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook