Dodana: 6 czerwiec 2020 08:30

Zmodyfikowana: 6 czerwiec 2020 11:30

Konkurs „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” wraca w nowej formule!

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza do udziału w konkursie „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Mimo przedłużającego się stanu epidemii, mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, organizatorzy Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” postanowili nie rezygnować z Konkursu, a jedynie zmienić jego formułę.

Ilustracja do artykułu ikona.jpg

- Po raz pierwszy prosimy o przesyłanie prac drogą elektroniczną. Liczymy, że ta zmiana nie wpłynie na zainteresowanie konkursem i jak co roku dzieci i młodzież chętnie sięgną po farby i kredki, tworząc prace inspirowane hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego „Totus Tuus”. Na prace czekamy do 20 września 2020 r. – zachęcają organizatorzy.  

Rok 2020 to wyjątkowy czas dla upamiętnienia świętego Jana Pawła II.
W maju obchodziliśmy setną rocznicę urodzin papieża Polaka, a Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II. Ważnych rocznic związanych z osobą Ojca Świętego jest więcej. Już teraz czekamy na październik i XX Dzień Papieski, a także na kolejną XV edycję międzynarodowego konkursu plastycznego „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”.

W załączeniu regulamin konkursu. 

 

facebook