Dodana: 9 maj 2019 12:13

Zmodyfikowana: 9 maj 2019 12:13

Hub of Talents 2 - ostatnie dni naboru

Jeszcze tylko do jutra (10 maja br.) można zgłaszać się do programu prowadzonego przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny - Hub of Talents 2 . To konkurs dla tych, którzy marzą o własnej firmie, jednak brakuje im wsparcia merytorycznego i finansowego.

Prowadzony przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny program z otwartymi ramionami przyjmie pomysłodawców, którzy pomimo braku wiedzy i środków finansowych mają innowacyjne koncepcje na biznes. Aby zgłosić się do Hub of Talents 2 nie musisz posiadać kilkunastostronicowego biznesplanu, skomplikowanych kalkulacji księgowych czy gotowego prototypu – wystarczy wypełnić wniosek online. Dzięki niemu wykwalifikowany zespół ekspertów określi realność zaproponowanych rozwiązań oraz przyszłą przydatność rynkową.

Po pozytywnej ocenie i zakwalifikowaniu się do programu wspólnie z menedżerem inkubacji ustalicie najważniejsze potrzeby Twojej nowej firmy. Następnym krokiem będzie przyporządkowanie odpowiednich ekspertów i usług, dopasowanych do specyfiki startupu. Teraz już możesz zacząć działać i korzystać z szerokiego pakietu usług, w skład których wchodzą m.in.  mentoring, pomoc w stworzeniu elementów identyfikacji korporacyjnej, obsługa księgowa, podatkowa i prawna.

Kto może zgłaszać się do programu?

Każdy z innowacyjnym pomysłem na produkt lub usługę, chętny do założenia działalności w Polsce Wschodniej.

Hub of Talents 2 obecnie szuka pomysłodawców do pierwszego cyklu inkubacji firm, która rozpocznie się w czerwcu br. Aby wziąć z niej udział należy wysłać wniosek nie później niż do 10 maja br. Jednak jeżeli nie zdążysz – nic straconego. Platformy Startowe prowadzą ciągły nabór do 2023 roku!

Nawet 800 tys. złotych dofinansowania

Po pozytywnym zakończeniu procesu inkubacyjnego i uzyskaniu rekomendacji, możesz starać się o 800 tys. złotych dofinansowania na rozwój Twojego biznesu w ramach konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej.

W pilotażowej edycji projektu Platform startowych dla nowych pomysłów w Polsce Wschodniej dofinansowanie o łącznej kwocie 79 mln. złotych uzyskało 103 z 186 startupów, które się o nie ubiegały.

Masz pytania?

Odwiedź stronę https://bpnt.bialystok.pl/PL/bpn-t/Projekty/hub-of-talents jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Platformie startowej Hub of Talents 2, lub skontaktuj się:

  • Mailowo: bpnt@bpnt.bialystok.pl
  • Telefonicznie: 85 722 20 51

Aby otrzymywać najnowsze informacje o projekcie polub fanpage „Hub of Talents 2” na Facebooku.

facebook