Dodana: 2 luty 2022 08:34

Zmodyfikowana: 2 luty 2022 08:51

Nowe pojazdy w WORD Białystok

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) w Białymstoku cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Warszawy, którzy właśnie w naszym województwie chcą zdawać egzamin na prawo jazdy. W tym roku na zdających czeka kolejne udogodnienie: możliwość zdawania w samochodach, których używają warszawskie szkoły nauki jazdy.

Nowe samochody w WORD Białystok

Wielu zdających przyjeżdża do Białegostoku na egzamin ze względu na brak kolejek (można podejść do egzaminu więcej niż raz tego samego dnia) oraz ze względu na przyjazną dla kierowców sieć białostockich ulic (w dodatku "oswojoną" dzięki filmom WORD „Idealny egzamin”, które są dostępne na YouTube). Nic dziwnego, że białostocki ośrodek jest od kilku lat w krajowej czołówce pod względem zdawalności.

Od stycznia br. w białostockim WORD można zdawać egzamin praktyczny również w hyundaiach i20, czyli marce, której używa WORD Warszawa, a co za tym idzie również warszawskie szkoły nauki jazdy. To na pewno bardzo ważny argument dla kandydatów: dotąd wielu z nich nie wyobrażało sobie egzaminu za kierownicą jakiejkolwiek innej marki, niż ta, w której spędzili swoje pierwsze godziny za kółkiem (podczas jazd próbnych i na placu manewrowym).

źródło: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku
oprac.: Paulina Dulewicz
red.: Barbara Likowska-Matys

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook