Dodana: 18 wrzesień 2014 12:28

Zmodyfikowana: 18 wrzesień 2014 12:28

Festiwal Original Source Up To Date 2014 - informacje organizacyjne

Uwaga, uwaga! Festiwal Original Source Up To Date Białystok 2014 już tuż tuż! Już jutro Transgraniczne Centrum Kultury Węglowa stanie się ośrodkiem łączącym nieszablonowy hip hop, szaloną eklektyczną muzykę elektroniczną oraz wiele innych form artystycznych takich jak performance, wystawy i instalacje artystyczne.

Ale póki będziemy mogli się bawić i przeżywać wspólnie muzykę, oto garść informacji na temat organizacji festiwalu, szczególnie tych, które dotyczą dojazdu oraz ruchu samochodowego:

- Ulice Siedleckiego, Fabryczna oraz Wąska zostaną wyłączone z ruchu od godziny 18:00 do wczesnych godzin porannych.
- Inne pojazdy kołowe (za wyjątkiem rowerów), nie będą miały wstępu na wyżej wymienione ulice.
- Autobusy, które dowiozą Was na festiwal to  3N, 3, 6, 9, 13, 16, 100, 111 (Przystanek nr 521 – Traugutta, kierunek Supraśl). Więcej informacji na www.bialystok.jakdojade.pl- Całość festiwalu odbywa się w w TCK Węglowa poza sceną Stan Skupienia (19 września), której gospodarzem jest Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku (ul. Odeska 1, 15-406 Białystok).
- Na dalszą część festiwalu do TCK Węglowa uczestników przewiozą bezpłatne autobusy KPKM na adres: Transgraniczne Centrum Kultury Węglowa
ul. Węglowa 8/10, 15-121 Białystok.
- Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, dojazd autem na teren festiwalu nie jest możliwy. Wszystkich zmotoryzowanych zachęcamy do parkowania aut na parkingu przy ulicy Traugutta, w okolicy dawnego dworca Białystok Fabryczny oddalonego o kilkaset metrów od Transgranicznego Centrum Kultury Węglowa.
- Dojazd pod bramę wejściową festiwalu możliwy jest we współpracy z naszą partnerską korporacją Jaga Taxi (85 7 11 11 11). Preferencyjne stawki dla uczestników festiwalu!

Na wejściu na teren TCK Węglowa będą rozdawane informatory z czasami występów, ale gdybyście je zgubili to możecie posłużyć się specjalną aplikacją, którą przygotowali Wam nasi przyjaciele z googlerzy.pl. Dzięki niej poruszanie się w gąszczu występów nie będzie Wam straszne. Możecie ją ściągnąć pod adresem:
www.play.google.com/store/apps/details?id=com.apps.uptodate&hl=pl.

Warto zapoznać się mapą terenu festiwalowego oraz z regulaminem imprezy, który znajdziecie pod adresem: www.uptodate.pl/regulamin-imprezy.
Timetable imprezy można znaleźć w załączniku.

Co więcej, by zminimalizować kolejki do barów wprowadzona będzie w tym roku nowość: płatność przy pomocy specjalnych żetonów, które będzie można nabyć w kasie za gotówkę. Unifikacja cen soft drinków i alkoholi pozwoli na szybką płatność i uniknięcie kolejek. Jedzenie i produkty dostępne w strefie gastronomicznej i merchandise będziecie mogli kupić tradycyjnie za gotówkę. A jeśli mowa o zakupach to będziecie mogli kupić i skosztować produktów następujących firm:

Bułka z Masłem: chrupiące świeże pieczywo, oryginalne pasty i niebanalne dodatki. Kanapki w nowoczesnym wydaniu.
Elvis Burger: alternatywa dla fast foodu. 100% świeżej wołowiny.
Wartburger: burgery z najlepszych składników, które pojawiają się wszędzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego.
Toostownia:  nie samym chlebem człowiek żyje, do życia trzeba więcej, a Toostownia Wam to zapewni.
Gram-off-on:  wszystko co najlepsze z grilla.
Na festiwalu będą również dostępne potrawy wegańskie, w ramach stanowisk Bułki z Masłem i Toostowni.

Dzięki uprzejmości ekipy Transmitujemy.pl wszyscy Ci, którzy nie będą mogli wziąć udziału w festiwalu, będą mieli możliwość obejrzeć koncerty piątkowej sceny Hip-Hop Tent na żywo za pośrednictwem naszego kanału YouTube. Zapraszamy na transmisję o godzinie 20:00.

A tydzień po festiwalu, 27 września,  zapraszamy na oficjalne after - party do klubu Metro! Zachowajcie swoje opaski festiwalowe, by mieć darmowy wstęp na pofestiwalową fetę!

Bilety dostępne na:
1. Naszej stronie www.uptodate.pl
2. Stronie www.biletomat.pl
3. Za pośrednictwem Ticketpro
4. W zaprzyjaźnionych lokalach:
– w Białymstoku: GramOFFon (ul. Malmeda 17), Oba sklepy Free Way (ul. Św Rocha 14A lok 11/ ul. Lipowa 37), WhiteStore (ul. Malmeda 13 lok. 27),
– w Warszawie: sklep Sideone (ul. Chmielna 21).

Więcej:
Strona www: www.uptodate.pl
Strona na Facebooku: www.facebook.com/Up2DateFestival
Event na Facebooku: www.facebook.com/events/1435495576699235

facebook