Dodana: 18 sierpień 2022 09:45

Zmodyfikowana: 18 sierpień 2022 09:56

Nowy sklep fanów Jagiellonii

Noszenie barw, czy używanie gadżetów z logo największego klubu sportowego w województwie podlaskim to część sportowej kultury. W efekcie został uruchomiony JAGA FAN SHOP — sklep o dużej powierzchni, w którym znalazło się miejsce dla olbrzymiej oferty gadżetów klubowych, a także gablot z ważnymi dla klubu pamiątkami. W środę, 17 sierpnia miało miejsce jego otwarcie. W spotkaniu uczestniczył wicemarszałek Sebastian Łukaszewicz.

Wnętrze sklepu Jagiellonii - koszulki w barwach żółto-czerwonych

Do tej pory sympatycy Jagiellonii Białystok mogli zaopatrywać się w sklepie kibica w Galerii Carrefour Zielone Wzgórza. Nowy sklep mieści się w samym centrum Białegostoku, przy ulicy Lipowej 12. To miejsce, gdzie można kupić wszystko, co związane z barwami klubowymi. W ofercie znajdą się klubowe szaliki, meczowe koszulki  i wiele gadżetów idealnych na prezent, jak choćby portfele, kufle na piwo. W sklepie można znaleźć także stroje i akcesoria dla maluchów, a dla starszych przygotowano akcesoria na nowy rok szkolny.

W nowej przestrzeni kibice będą mogli też kupić bilety, między innymi na ten piątkowy (19.08) z Miedź Legnica.

Wojciech Pertkiewicz, prezes Jagiellonii Białystok zaprosił wszystkich kibiców na oficjalne otwarcie, które odbędzie się w czwartek (18.08) o godz.14.15. Na fanów białostockiego klubu będą czekały same nowości. Jagiellonia przygotowała też niespodziankę – do godz.18 klientów będą obsługiwali piłkarze.

W sklepie z gadżetami w barwach białostockiego klubu można znaleźć także koszulki z najnowszej kolekcji strojów meczowych. Na strojach obok marek komercyjnych znajduje się m.in. logo województwa, czyli Podlaski Żubr autorstwa prof. Leona Tarasewicza.

Zarząd Województwa Podlaskiego aktywnie wspiera lokalne kluby sportowe, w tym Jagiellonię. W sierpniu Klub otrzymał dofinansowanie w wysokości 550 tys. zł.

tekst: Paulina Dulewicz
fot.: Mateusz Duchnowski

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook