Dodana: 4 sierpień 2019 00:19

Zmodyfikowana: 7 sierpień 2019 10:10

Miłość zagościła w sercu Podlaskiego. Pierwszy dzień Disco pod Gwiazdami za nami

Plejada polskich gwiazd wystąpiła podczas sobotniego (03.08) dnia festiwalu muzyki tanecznej Disco pod Gwiazdami w Białymstoku. Wśród nich tacy wykonawcy jak: Maryla Rodowicz, Doda, Feel, Urszula czy Classic. Impreza przyciągnęła fanów muzyki z całej Polski, którzy tłumnie zgromadzili się na kampusie Politechniki Białostockiej. Niezapomnianych wrażeń i przyjemnej zabawy życzył ze sceny Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Od lewej: marszałek Artur Kosicki, Joanna Liszowska i Michał Koterski na scenie.

- Witam Państwa w sercu województwa podlaskiego, w Białymstoku. To tutaj mieszkają najbardziej życzliwi, najbardziej gościnni ludzie na świecie! Pozdrawiam także widzów telewizji Polsat. Życzę Wam dobrej zabawy i niezapomnianych emocji! - podkreślał marszałek.

Miłość w Białymstoku

Pierwszy dzień festiwalu zdominowali polscy artyści. Wykonawcy zaprezentowali największe przeboje o miłości. Usłyszeliśmy m.in. szlagier Seweryna Krajewskiego „Nie jesteś sama” w wykonaniu zespołu Feel, a „Odkryjemy miłość nieznaną” Alicji Majewskiej zinterpretowała na nowo Doda. Obok nich wystąpili: Maryla Rodowicz, Urszula, Classic, Nowator, Top Girls, MiłyPan, Mezo oraz Chłopaky. Do wspólnej zabawy zachęcali ze sceny: Michał Koterski i Joanna Liszowska. Wspierała ich białostoczanka Laura Mancewicz.

To tylko przedsmak tego, co jeszcze organizatorzy przygotowali w ramach festiwalu. Już jutro (04.08) kolejna garść muzycznych perełek, a wśród nich: CC Catch, Fun Factory, Claydee, Captain Jack, Mirami, Danzel, AronChupa, Arash, Fragma, Brave, Bellini. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Disco pod Gwiazdami jest transmitowane na antenie Telewizji Polsat, dlatego z mieszkańcami Podlaskiego może bawić się cała Polska.Disco pod Gwiazdami w Białymstoku to prawdziwe święto muzyki rozrywkowej. Szósta edycja festiwalu jest wyjątkowa pod wieloma względami. Po raz pierwszy odbywa się w Podlaskiem i po raz pierwszy (dzięki aktywnemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i licznym sponsorom) wstęp na imprezę jest bezpłatny! Nie można przegapić takiej szansy, dlatego zapraszamy już jutro na teren przed Politechniką Białostocką na kolejną dawkę wspaniałej muzyki i niezapomnianych przeżyć.

facebook