Dodana: 2 sierpień 2019 16:10

Zmodyfikowana: 4 sierpień 2019 09:05

Disco pod Gwiazdami w sercu Podlaskiego!

Już w najbliższy weekend Białystok przeżyje prawdziwą inwazję gwiazd. 3 i 4 sierpnia na terenie Politechniki Białostockiej w ramach słynnego festiwalu Disco pod Gwiazdami wystąpią najwięksi artyści polskiej (Maryla Rodowicz, Doda, Feel, Classic, Boys, MiłyPan) i światowej (CC Catch, Fun Factory, Mirami, Danzel, Claydee) sceny muzycznej.

Grafika przedstawiająca kulę dyskotekową, na której są informacje dotyczące festiwalu.

- Przed nami spektakularne wydarzenie i jednocześnie duże wyzwanie organizacyjne. Dlatego, jako gospodarz festiwalu, zapraszam do zapoznania się z najważniejszymi informacjami, które ułatwią logistykę, poruszanie się i dotarcie na miejsce festiwalu – mówi Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Disco pod Gwiazdami odbędzie się na terenie Politechniki Białostockiej. Wejście na teren imprezy możliwe jest od ulicy Zwierzynieckiej i Wiejskiej. Otwarcie bram nastąpi o godzinie 18.00, a pierwszy koncert rozpocznie się punkt 20.00.

Z myślą o osobach z niepełnosprawnościami została przygotowana specjalna strefa wyposażona w podest, który zapewni lepszą widoczność oraz podjazd, ułatwiający wjazd i dotarcie do tego miejsca. Strefa będzie dozorowana przez ochronę. Ochrona będzie też udzielać informacji i kierować do niej osoby, które będą chciały skorzystać z tych udogodnień.

Dwa dni festiwalu!

Pierwszego dnia, 3 sierpnia, na białostockiej scenie wystąpi plejada gwiazd złożona z polskich artystów. Sobotni wieczór swoimi występami uświetnią: Maryla Rodowicz, Feel, Doda, Boys, Urszula, Nowator, Classic, Top Girls, MiłyPan, Mezo, Chłopaky. Drugi dzień wydarzenia, 4 sierpnia, ma zdecydowanie międzynarodowy charakter. Na koncerty do Białegostoku przybędą: CC Catch, Fun Factory, Claydee,Captain Jack, Mirami, Danzel, AronChupa, Arash, Fragma, Brave, Bellini. Jak widać, organizatorzy zadbali o bogaty program artystyczny. Podczas festiwalu usłyszymy największe polskie i światowe przeboje, wykonane na żywo. Zapowiada się duża dawka scenicznych emocji.

Warto jeszcze dodać, że Disco pod Gwiazdami poprowadzi niezwykle charyzmatyczny duet: Joanna Liszowska i Michał Koterski, a na scenie towarzyszyć im będzie znana podlasianka Laura Mancewicz.

Disco pod Gwiazdami w Białymstoku to prawdziwe święto muzyki rozrywkowej. Szósta edycja festiwalu jest wyjątkowa pod wieloma względami. Po raz pierwszy odbędzie się w Podlaskiem i po raz pierwszy (dzięki aktywnemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i licznym sponsorom) wstęp na imprezę będzie bezpłatny! Nie można przegapić takiej szansy!


 

Organizatorami wydarzenia Disco pod Gwiazdami są: Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki, Telewizja Polsat, World Media.

Patronami medialnymi wydarzenia są: tygodnik „Na żywo”, dziennik „Super Express”, Program Pierwszy Polskiego Radia oraz Wirtualna Polska.

Partnerem wydarzenia jest: Politechnika Białostocka.

Wydarzenie na Facebook'u - link do strony.

facebook