Dodana: 1 wrzesień 2022 15:38

Zmodyfikowana: 3 wrzesień 2022 12:13

Up To Date Festival już w ten weekend w Białymstoku

Ponad 50 artystów z różnych części globu wystąpi na kilku scenach podczas trzydniowego wydarzenia. Muzycy i producenci zagwarantują uczestnikom festiwalu zabawę przy największych hitach electro, techno i ambientu. Jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej i basowej rozpocznie się w piątek, 2 września w Białymstoku. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podlaskie.

Ręce uniesione do góry podczas koncertu

Uczestnicy festiwalu będą mieli okazję usłyszeć zarówno rap i muzykę techno, jak i electro, ambient i współczesną klasykę. Do wyboru będą mieli pięć scen: Pozdro Techno, Centralny Salon Ambientu, Beats oraz Czwartą Scena Czwórki i Secret Stage, które umieszczone zostały w dwóch lokalizacjach: na Stadionie Miejskim w Białymstoku i w Pałacu Branickich. Wystąpią m.in. Dave Clarke, Truncate, Lady Machine, a także Jerome Hill b2b Sunil Sharpe. Dodatkowo po każdym dniu koncertowym odbędą się after party w klubie FOMO. Imprezę w piątek (2.09) otworzy występ No Moon o godz. 19 w Pałacu Branickich w Białymstoku.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia ponownie będzie można wziąć udział w akcji „50+”. Każda osoba mająca powyżej 50 r.ż. będzie mogła uczestniczyć w festiwalu za darmo. Powstanie także stoisko w ramach akcji „Wyślij Pocztówkę do Babci”. Już kolejny raz będzie można pozdrowić w ten sposób swoich bliskich. Po raz pierwszy uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swoich sił w spawaniu. Będzie specjalne stoisko z maszynami do spawania.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie akcja „Don’t worry be yourself”. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć wystawę Karoliny Balcer o zdrowiu psychicznym i stygmatyzacji osób z zaburzeniami.

Up To Date Festival odbywa się w Białymstoku od ponad 10 lat. Co roku odwiedza go ponad 10 tys. gości. Szczegółowy program znajduje się w załączeniu, a więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej festiwalu.

Paulina Tołcz
red.: Małgorzata Sawicka
fot.: UMWP

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook