Dodana: 12 lipiec 2022 11:59

Zmodyfikowana: 12 lipiec 2022 15:34

Podniebny Salon Ambientu. Charytatywny lot balonem

Było słuchanie ambientu w klubach, w pałacach, na dywanach i na trawie. Takiego czegoś jednak jeszcze nie było... Organizatorzy Up To Date Festival Białystok 9 sierpnia br. zapraszają na Pierwszy Latający Salon Ambientu! A wszystko w szczytnym celu – pieniądze ze sprzedaży biletów na podniebny koncert zostaną przekazane fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Balon z napisem electrum na tle lasów.

- Jeśli ambient i natura są Wam tak samo bliskie jak nam, to nie możecie przegapić takiej okazji. Tym razem rezygnujemy z poduch i dywanów, by miejscem wydarzenia stał się latający kosz wielkiego balonu, w którym usłyszycie ambientowy DJ set Dtekka, czyli twórcy serii Salonów Ambientu i współtwórcy Up To Date Festivalu – informują organizatorzy.

Pierwszy Latający Salon Ambientu jest kontynuacją akcji #dontworrybeyourself, którą rozpoczęto  malując nowy mural na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.
Dla chętnych na podniebne słuchanie ambientu przygotowano 10 pakietów, dzięki którym będzie można i unieść się nad ziemię, by podziwiać nie tylko piękne widoki, ale i oddawać się kojącym brzmieniom muzyki.    

Całość zebranej kwoty zasili konto Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i wesprze akcję tworzenia Centrów Pomocy Dzieciom, których celem jest pomoc krzywdzonej młodzieży. Trafiają tam młode osoby w bardzo trudnym momencie swojego życia – po doświadczeniu wykorzystywania seksualnego, przemocy lub będące w trakcie procedur sądowych. Podopieczni Fundacji uzyskują kompleksową, interdyscyplinarną i profesjonalną pomoc, która pozwala im uporać się z traumą i odnaleźć na nowo w świecie.

Pieniądze na ten szczytny cel UTDF zbiera przez cały czas, od teraz, do finału akcji, którą stanowić będzie publikacja filmu z zarejestrowanego lotu z ambientowym DJ setem Dtekka oraz podsumowaniem zbiórki. 

Pakiety na Pierwszy Latający Salon Ambientu, w którego organizację włączyła się też firma Electrum, można licytować na stronie zrzutka.pl.  

Jak można wesprzeć akcję? Przygotowano kilka pakietów, oto one:

10 biletów na lot balonem   

O świcie, nad rzeką Narwią lub Puszczą Knyszyńską będziecie mieli okazję wziąć udział w prawdziwej uczcie.

  • Wizualnej – zapierające dech w piersiach widoki Podlasia, które budzi się po nocy, mgły ścielące się wzdłuż meandrów rzeki, dzikie zwierzęta i ptaki obserwowane w swoim naturalnym środowisku na długo pozostaną w Waszej pamięci.
  • Muzycznej – Dtekk, współtwórca festiwalu Up To Date, uraczy Was ambientowym setem przygotowanym specjalnie dla uczestników lotu. Latający Salon Ambientu to wydarzenie unikalne na skalę ogólnoświatową i prawdziwe święto dla wielbicieli ambientu.
  • Śniadaniowej – jesteśmy przekonani, że lot wyzwoli u Was pokaźną dozę endorfin, dlatego po wylądowaniu na zielonej łące poczęstujemy Was podlaskimi specjałami. Świeża kawa bądź aromatyczna herbata brzmią jak idealne rozpoczęcie dnia!

Wartość biletu do Pierwszego Latającego Salonu Ambientu to 600 (+)zł. 

Więcej na temat Pierwszego Latającego Salonu Ambientu znajdziecie w serwisie Facebook / Pierwszy Latający Salon Ambientu: charytatywny lot balonem .

10 karnetów full na Up To Date Festival 2022 

Nie znajdziecie ich w sprzedaży, to wersja limitowana, która daje szansę pełni uczestnictwa w festiwalu oraz wszystkich towarzyszących mu wydarzeniach. 

Karnet Full obejmuje:

  • Koncerty na Stadionie Miejskim (2-3.09.2022)
  • Centralny Salon Ambientu w Pałacu Branickich (2-3-4.09.2022)
  • Potężne Aftery w FOMO (2-3.09.2022)
  • Koncert Zamknięcia (4.09.2022) 
    Wartość: 400 zł

 Wycieczka rowerowa po Podlaskiem

Do tego organizatorzy dorzucają ciepłe skarpetki dla rowerzystów na chłodne, jesienne noce prosto z festiwalu Up To Date! 

Piękne tereny wschodniej Polski to nieskończone możliwości wyboru ścieżek rowerowych, to obcowanie z naturą oraz unikatowym krajobrazem wsi i miasteczek regionu. Wycieczka obejmuje towarzystwo profesjonalnego przewodnika oraz podlaski poczęstunek w porze obiadowej. Wartość: 350 zł

Koszulka z tegorocznego Up To Date Festival 2022 
Do odbioru na festiwalu + wejście na after party po Electrum Ambient Parku w klubie FOMO. Wartość: 200 zł

CEGIEŁKA Dobrego Człowieka - dowolna kwota wpłaty.

źródło: Up to Date Festival 
oprac.: Aneta Kursa

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook