Dodana: 9 lipiec 2020 14:26

Zmodyfikowana: 9 lipiec 2020 14:26

Plener malarski dla dorosłych nad rzeką Nettą

Jesteś osobą kreatywną, chcesz twórczo spędzić wolny czas nad rzeką? Augustowskie Placówki Kultury oraz Stowarzyszenie „W Sercu Puszczy” zapraszają osoby dorosłe, artystów, amatorów na spotkanie malarskie z opowieściami o Augustowie w tle, które odbędzie się w sobotę (18.07) na błoniach rzeki Netty w okolicach Białej Perły o godz. 11.

Ilustracja do artykułu Webp.net-resizeimage (1).jpg

To już drugie warsztaty dla miłośników sztuki oraz augustowskiej przyrody, które odbywają się w ramach cyklu spotkań malarskich. Uczestnicy mogą w plenerze posłuchać i zapoznać się z legendami augustowskimi i nie tylko, a potem namalować własne wyobrażenia jak takie postacie z legend mogły wyglądać.

Organizatorzy zapraszają serdecznie wszystkich chętnych w wieku od 16 lat. Zapisy i wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Miejskim Domu Kultury przy ul. Nowomiejskiej 41 lub pod numerem telefonu 87 643 36 59. Koszt jednych warsztatów - 40 zł. Opłaty należy dokonać przed warsztatami w Miejskim Domu Kultury. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały. Na uczestników czeka też mała, słodka niespodzianka.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

 

źródło/fot.: Augustowskie Placówki Kulturalne

oprac. Cezary Rutkowski

facebook