Dodana: 23 lipiec 2020 11:25

Zmodyfikowana: 23 lipiec 2020 12:21

Piąty Domowy Salon Ambientu - zaprasza Up to Date Festiwal

Domowy Salon Ambientu to jedyny taki salon, gdzie nie obowiązuje limit miejsc, bowiem uczestnicy wygodnie rozłożą się na dywanach i poduszkach w swoich domach, przy akompaniamencie muzyki ambientalnej i innej znanej z Salonów Ambientu. Kolejny, piaty Domowy Salon Ambientu odbędzie sie już w najbliższą niedzielę (26.07) w godzinach 20:00-22:00 – transmisja live na YouTube. Zagra Grzegorz Bojanek.

Ilustracja do artykułu Social - Piąty domowy salon ambientu - 20071514242.jpg

 - Kontynuujemy serię Domowych Salonów Ambientu. Niezależnie od tego gdzie jesteście, chcemy dostarczać Wam najlepszą muzykę. Nadal jednak nie możemy spotkać się z Wami na regularnych Salonach Ambientu w całej Polsce. Dlatego zdecydowaliśmy się po raz kolejny wyjść sytuacji naprzeciw – podkreślają organizatorzy.

Link do wydarzenia znajduje się tutaj

Na kolejnym Domowym Salonie Ambientu zagra Grzegorz Bojanek Ambient na rodzimej scenie kulturalnej gości na większą skalę dzięki Up To Date Festival już od dekady. Dziś, dzięki konsekwencji i wsparciu publiczności, możemy cieszyć się jednymi z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju.

Cykl wydarzeń o nazwie „Salon Ambientu” rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt edycji w wielu miastach Polski. Organizując Salony Ambientu, skupiamy się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise.

Kulminacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach festiwalu Up To Date rokrocznie we wrześniu.

Grzegorz Bojanek – BIO Artysta zajmujący się tworzeniem oraz promocją polskiej muzyki ambient, elektronicznej i eksperymentalnej.

Współzałożyciel polsko-chińskiego projektu “ChoP”, gdzie wraz z Zen Lu kontynuują poszukiwania na polu ambientu i techno. Twórca muzyki filmowej. Współpracował z reżyserami amerykańskimi i brytyjskimi.. Wydawał w Ohm Resistance (USA), Beats in Space (USA), N_Coded (PL) i wielu innych.

Linki:

Jednym z partnerów Up To Date Festival jest Województwo Podlaskie. 

 

źródło: rzecznik Up to Date Festival
oprac. Aneta Kursa

facebook