Dodana: 13 luty 2019 14:29

Zmodyfikowana: 13 luty 2019 14:29

Ostatnie bilety na koncert Smolik / Kev Fox w Famie

SMOLIK / KEV FOX promują swoją nową EP – „Queen of Hearts”, której premiera miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku! Ostatnie bilety w sprzedaży!

Ilustracja do artykułu sM.jpg

„Queen of Hearts”, czyli najnowsza EPka duetu SMOLIK//KEV FOX, na którą składają się cztery utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w Wielkiej Brytanii, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

W marcu 2017 roku odbyła się Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór ”Queen Of Hearts” będący zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory „On The Quiet” i „All The Saints” oraz niespodzianka w postaci wersji utworu „Queen Of Hearts” z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. Jesienią zespół wyruszył w krótką trasę koncertową, podczas której zagrał m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie. Po zakończonej trasie promującej to miniwydawnictwo muzycy zabrali się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

Debiutancki album „SMOLIK // KEV FOX” był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie Smolik i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Kev Fox Music nabierają kompletnie nowej energii.

 2 marca, 2019, godz. 20:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 60 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu wydarzenia) – dostępne w kasie Forum, kasie BOK/CLZ i na https://bilety.bok.bialystok.pl/

mat. Białostocki Ośrodek Kultury

facebook